Pc çalışıyor fakat Klavye, fare ve ekran kartına elektrik gitmiyor

mbaranns

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Pc çalışıyordu. Adobe Photoshop programını usbden kurmaya çalışırken hata verdi. Hata kodu 127'idi sanırım. Sonra bilgisayarı kapattım. Yeniden açıyım dedim. Ama kasada elektrik vardı fakat klavye mause ve ekran kartına elektrik gelmemeye başladı. Bunun sebebi nedir? Anakart mı yandı acaba?

USB girişleri arızalı olabilir. Telefonunuzun şarj kablosu ile telefonu şarj etmeyi dener misiniz?
Usb girişi arızalı olsa ekran gelirdi. Ki farklı klavye ve mause da taktım çalışmadı. Kasanın kendi üstündeki usb girişlerini de denedim onlarda da çalışmadı. Ekran kartını değiştirdim, ramleri değiştirdim. Ama hiçbir şekilde düzelmedi.

Usb girişi arızalı olsa ekran gelirdi. Ki farklı klavye ve mause da taktım çalışmadı. Kasanın kendi üstündeki usb girişlerini de denedim onlarda da çalışmadı. Ekran kartını değiştirdim, ramleri değiştirdim. Ama hiçbir şekilde düzelmedi.
Hocam muhtemelen bir virüsten veya sürücüden kaynaklıdır. USB girişlerinin arızalanması biraz zor.

Hocam muhtemelen bir virüsten veya sürücüden kaynaklıdır. USB girişlerinin arızalanması biraz zor.
Yani anakartta herhangi bir sorun yoktur öyle mi?
Virüsten kaynaklı bir problem. Flashtan aldım setubu. Flashtan kaynaklı bir virüs buna neden olur mu?

Yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı