Çözüldü PC durup dururken kendini yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AMİDALA

Nanopat
Daha fazla  
Meslek
Pazarlama takım lideri
Merhaba, bilgisayarım durup dururken restart atıyor ve PC tekrar açılınca ses gidiyor ben kendim yeniden başlatınca ses geri geliyor. Sürekli durup dururken yeniden başlatıp duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayarım durup dururken restart atıyor ve PC tekrar açılınca ses gidiyor ben kendim yeniden başlatınca ses geri geliyor. Sürekli durup dururken yeniden başlatıp duruyor.
Bu ısınma sorunundan olabilir. Bu genellikle işlemci, ekran kartı veya RAM gibi bileşenlerin aşırı ısınması nedeniyle olur. Kontrol etmeni öneririm.

DDU ile tüm sürücüleri kaldırıp yeniden kurun, AMD sorunları çözdü diye biliyorum son sürücülerde.

DDU ile tüm sürücüleri kaldırıp yeniden kurun, AMD sorunları çözdü diye biliyorum son sürücülerde.
Yaptım daha sabah ama 5 dk önce Gine aynısı oldu

PSU, ekran kartı gibi bileşenlerden kaynaklanıyor olabilir. Sistemi yazar mısınız?

Bazen çok ısınmadan dolayı bazı bilgisayarlar kendilerini yeniden başlatıyorlar.

Yada güç kaynağından da kaynaklı olabilir.
PC yeni açtım açar açmaz oluyor bazen bazen sonra bence ısınma değil

PSU, ekran kartı gibi bileşenlerden kaynaklanıyor olabilir. Sistemi yazar mısınız?
Ryzen 5 pro 4650g
Kingston 8 gb ram 2x
B450m s2h
Psu 500w bir şey ama biraz eski

Yeni konular

Geri
Yukarı