PC Hocası bilgisayar çekilişini kazandım!

Herkese çok teşekkür ederim çok mesaj olduğu için alıntılayamadım kusura bakmayın, gerçekten ihtiyacım vardı videonun altında sabitlenen yorumda acıklı hikayemi okuyabilirsiniz :)
Çekilişi kazandıktan sonra instagram dm aracılığıyla adresimi gönderdim ve hafta içi kargoya vereceklerini söylediler, gelince konuyu editlerim :)

Herkese çok teşekkür ederim çok mesaj olduğu için alıntılayamadım kusura bakmayın, gerçekten ihtiyacım vardı videonun altında sabitlenen yorumda acıklı hikayemi okuyabilirsiniz :)
Çekilişi kazandıktan sonra Instagram DM aracılığıyla adresimi gönderdim ve hafta içi kargoya vereceklerini söylediler, gelince konuyu editlerim :)

Biz neler kaçırıyoruz 🥺 Anca forumda yardımcı olmak için dolaşalım. Dünyadan haberimiz yok. 😁

Bugün PC Hocası kanalının yapmış olduğu bilgisayar çekilişini kazandım, sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
Geçen sene bilgisayarım çalınmıştı, giden fazlasıyla geri geldi şükürler olsun, her şerde bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek :)

ilgili video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri; (sistem hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum)
• İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
• Ekran kartı: XFX RX 6700 10GB
• RAM: GoodRam (2x8) 16 GB 3600MHz CL18
• SSD: WD Green SN350 NVMe M.2
• Anakart: MSI A520M-A Pro
• Güç Kaynağı: FSP Hyper 80+ Pro 650W
• Kasa: Vento VG10F
Hayırlı uğurlu olsun hadi gözünüz aydın.

Çekilişi kazandıktan sonra instagram dm aracılığıyla adresimi gönderdim ve hafta içi kargoya vereceklerini söylediler, gelince konuyu editlerim :)
Hikayenizi okudum ve ağlar duruma geldim hocam, gerçekten mevla ihtiyacı olanların yanında :) umarım istediğiniz bölümü kazanırsınız.

Bugün PC Hocası kanalının yapmış olduğu bilgisayar çekilişini kazandım, sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.
Geçen sene bilgisayarım çalınmıştı, giden fazlasıyla geri geldi şükürler olsun, her şerde bir hayır vardır dedikleri bu olsa gerek :)

ilgili video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem özellikleri; (sistem hakkında ki yorumlarınızı bekliyorum)
• İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
• Ekran kartı: XFX RX 6700 10GB
• RAM: GoodRam (2x8) 16 GB 3600MHz CL18
• SSD: WD Green SN350 NVMe M.2
• Anakart: MSI A520M-A Pro
• Güç Kaynağı: FSP Hyper 80+ Pro 650W
• Kasa: Vento VG10F

Şansa bak be.

Geri
Yukarı