PC Hocası GG1 hakkında ne düşünüyorsunuz?

RX 570 kullanmasını ve A320 çipsetli bir anakart kullanması çok kötü olmuş. F/P değildi ellerinde kalan parçaları kullanmışlar bu sistemde diye düşünüyorum. Ayrı ayrı alınsa daha kaliteli bir sistem toplanabilir.

Hocam bu fiyatta RX570 ideal bence Anakart'a gelirsek sanki anakarttan biraz kısmışlar ama bu sistem için anakart yeterli bence.
PSU bilindik bir marka değil sanırım. Adata SSD önermem. Onun dışında iyi. ROG STRIX olması çok daha iyi.

PSU kesinlikle kaliteli

RX 570 kullanmasını ve A320 çipsetli bir anakart kullanması çok kötü olmuş. F/P değildi ellerinde kalan parçaları kullanmışlar bu sistemde diye düşünüyorum. Ayrı ayrı alınsa daha kaliteli bir sistem toplanabilir.
Hocam aynı sistemi topladım kasa ve PSU hariç 3980 TL tuttu. Fena değil fiyatı aslında. En ucuz yerlerden topladım ayrıca.
Dikkat etmedim kasanin markasını psu markası zannettim
Kasa da FSP 😂 😂

@alonedavar Anakart olarak bu işlemciye en kötü B450M S2H takılması gerektiğini düşünüyorum. RX 570 yerine en az 1650 Super kullanmalıydılar. Bir de kasanın önünün cam olması çok kötü.

Hocam aynı sistemi topladım kasa ve PSU hariç 3980 TL tuttu. Fena değil fiyatı aslında. En ucuz yerlerden topladım ayrıca.

Aynı sistem ayrı ayrı toplanmaz zaten. Stokları tükenmiş parçaları ya da fiyatına değmeyecek parçaları kullanmışlar. Kasanın hava akışı kötü ve şu an internette 500W olan modeli 750 liraya satılıyor. SSD Trendyol'da 680 TL. Ellerinde kalmış ya da iade edilmiş ürünleri kullandıklarını düşünüyorum.

Bu sistem 4142 TL tutuyor.

PSU FSP. Dünya'nın en iyi güç kaynağı üreticilerinden.
En iyi markası olması, her ürününün kaliteli olduğu anlamına gelmiyor. 60HCN ve 60AHBC serisi bana kalırsa imkan olduğu sürece alınmaması gereken seriler.

Ama burada sistem içinde güzel bir hareket yapılmış. FSP'nin HYPER K serisinden 500W bir PSU kullanılmış. Bu seri gayet iyi.

@Ipares biz ekran kartını kutudan çıkan kablo toplayıcı ve stickerlara göre seçmiyoruz, F/P bakıyoruz, onlar da yanında promosyon geliyor😀

Ben üye olduğum her forumda kendi tecrübelerim ve deneyimlerimle konuşurum. Aynı ekran kartı bende var ve sistemi yeni aldığım için henüz test yapamadım. Kutusunu açtım anakarta taktım çalıştırdım. Bu yüzden bu bilgileri verdim. Test etseydim sonuçları atardım. 😀

Ben üye olduğum her forumda kendi tecrübelerim ve deneyimlerimle konuşurum. Aynı ekran kartı bende var ve sistemi yeni aldığım için henüz test yapamadım. Kutusunu açtım anakarta taktım çalıştırdım. Bu yüzden bu bilgileri verdim. Test etseydim sonuçları atardım. 😀
O zaman ilk deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz, kutu içeriği “+” içerik olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı