PC Hocası RX 5500 XT sistem Forza Horizon 5'te tekliyor

396162

Hectopat
Aldığım günden itibaren bana yaşatmadığı sorun kalmayan PC Hocası hazır sistemimle beraber Forza 5 testim. Bu ürünü satarken "PC hocası olarak ürünümüzün arkasında duruyoruz" gibi ifadeler kullanıyorlar :) Farklı farklı hesaplardan en az 300-400 mesaj attım, Gmail attım, Instagram'a yazdım, Taner Aydos'a özelden yazdım, tek bir cevap verilmedi. Forza 5'te 3-4 süren bir benchmark testinde 725 tekleme ile rekoru elimde tutuyorum herhalde. Teşekkürler PC Hocası.

Ekran Görüntüsü (44).png

Aldığım günden itibaren bana yaşatmadığı sorun kalmayan PC hocası hazır sistemimle beraber Forza 5 testim. Bu ürünü satarken "PC hocası olarak ürünümüzün arkasında duruyoruz" gibi ifadeler kullanıyorlar :) farklı farklı hesaplardan en az 300-400 mesaj attım, Gmail attım, Instagram'a yazdım, taner Aydos'a özelden yazdım, tek bir cevap verilmedi. Forza 5'te 3-4 süren bir benchmark testinde 725 tekleme ile rekoru elimde tutuyorum herhalde. Teşekkürler PC hocası.

Eki Görüntüle 1308753

Ekran kartı güzel aslında FPS neden düşük?

Ne kadara aldınız sistemi acaba?
5000TL
Ekran kartı güzel aslında FPS neden düşük?
İnternetten baktığım benchmark testinde de benimle hemen hemen aynı FPS alıyordu zaten problem bu değil. Ben 30FPS ile de oynarım hiç sorun olmaz ama oyunlar sürekli donuyor takılıyor bu sistem yüzünden bir ara her gün farklı bir sorunun postunu açıyordum artık salıyorum tamamen. Zaten duvara konuşuyoruz. "PC hocası ile hazır sistem anlaşması yapan "güvenilir olan" Gaming gen TR" adlı site de zamanında gönderdiğimde dalga geçer gibi format atıp geri yolladılar.

5000TL.

İnternetten baktığım benchmark testinde de benimle hemen hemen aynı FPS alıyordu zaten problem bu değil. Ben 30FPS ile de oynarım hiç sorun olmaz ama oyunlar sürekli donuyor takılıyor bu sistem yüzünden bir ara her gün farklı bir sorunun postunu açıyordum artık salıyorum tamamen. Zaten duvara konuşuyoruz. "PC hocası ile hazır sistem anlaşması yapan "güvenilir olan" Gaming gen TR" adlı site de zamanında gönderdiğimde dalga geçer gibi format atıp geri yolladılar.

Sistemi aldığınız linki atabilir misin belki çözeriz oradan.

Bu tip insanlar ucuz olsun diye çoğu parçaları kötü seçiyorlar misal sen bu bilgisayarı uzun süre kullanma ümitleriyle aldın ama tabiri caiz ise kazıklandın bu yüzden güvenilir yerlerden alın misal Recep Baltaş' ın sistemi veyahut Volkan Oyun Kuvvetlerinin sistemleri gibi.

Tam sistem nedir?

Ryzen 3 3100/ XFX RX 5500 XT 4gb/ Prime A320M-F/ XPG 8x2 16 GB 3000mhz/ Adata SU750 512GB/Sandisk SSD Plus 240gb/ FSP AHBC 500W/

Sistemi aldığınız linki atabilir misin belki çözeriz oradan.

Benim sistemi siteden kaldırmışlar PC hocası GG1 ismiyle ilk çıktığında almıştım bu problemler yüzünden RAM ekledim, ekran kartı değiştim, SSD değiştim/ekledim çözülen hiçbir şey olmadı bilgisayar hala problemli.

Bu tip insanlar ucuz olsun diye çoğu parçaları kötü seçiyorlar misal sen bu bilgisayarı uzun süre kullanma ümitleriyle aldın ama tabiri caiz ise kazıklandın bu yüzden güvenilir yerlerden alın misal Recep Baltaş'ın sistemi veyahut volkan oyun kuvvetlerinin sistemleri gibi.

Doğru diyorsunuz o zamanlar parçalar hakkında bir fikrim yoktu olsaydı kesinlikle tercih etmezdim. Muhtemelen anakart işlemci PSU'dan kaynaklı bir sorun ama bunları kendi test etme imkanım yok.

Bir de orta ayarlarda dener misiniz?

Orta ayarlarda denediğim de doğal olarak tekleme sayısı azalıyor ama oyunda küçük takılmalar devam ediyor ayrıca internete benim sistemimi yazıp benchmark yazarsanız dediğimi anlayacaksınız. Aynı iki sistem arasında bu kadar devasa performans farklı olmamalı benchmarda ki adamla aynı ayarda oynuyorum onun tekleme sayısı 3 benimki 725.

Yeni konular

Geri
Yukarı