PC için DualSense alınır mı?

Birkaç oyun dışında tetikleri kullanamıyorsun. Steam için birçok oyunu ekstra uygulama olmadan kullanabilirsin ama steam dışı neredeyse mecbursun diyebilirim. Uğraşırım kullanırım diyebilirsin ama inan uzun vadede bunaltıyor. Xbox almak en mantıklısı, titreşimleri çok hoş. İmkanın olursa Forza Horizon'da dene anlarsın.

Birkaç oyun dışında tetikleri kullanamıyorsun. Steam için birçok oyunu ekstra uygulama olmadan kullanabilirsin ama steam dışı neredeyse mecbursun diyebilirim. Uğraşırım kullanırım diyebilirsin ama inan uzun vadede bunaltıyor. Xbox almak en mantıklısı, titreşimleri çok hoş. İmkanın olursa Forza Horizon'da dene anlarsın.
Xbox kolunun her oyunda titreşimi var mı hocam hiçbir program gerektirmeden (windows 11 kullanıyorum.) yani demek istediğim oyun konsolundaki hissiyatı alabilir miyim Xbox 9. nesil gamepadde?

Xbox kolunun her oyunda titreşimi var mı hocam hiçbir program gerektirmeden (Windows 11 kullanıyorum.) Yani demek istediğim oyun konsolundaki hissiyatı alabilir miyim Xbox 9. nesil gamepadde?

Hocam Xbox zaten Microsoft'un olduğu windowsda Microsoft'un olduğu için %100 uyumlu tak çalıştır programsız uygulamasız.

Hocam Xbox zaten Microsoft'un olduğu windowsda Microsoft'un olduğu için %100 uyumlu tak çalıştır programsız uygulamasız.
Hocam benim bir konsolda aradığım özellik bana her oyunda konsoldaymışım hissiyatı vermesi (titreşim ve tetik olayı gibi hissiyatlar), kablosuz olması bir de uzun ömürlü olması siz bunu göz önüne alırsanız xbox mı diyorsunuz?

Hocam benim bir konsolda aradığım özellik bana her oyunda konsoldaymışım hissiyatı vermesi (titreşim ve tetik olayı gibi hissiyatlar), kablosuz olması bir de uzun ömürlü olması siz bunu göz önüne alırsanız Xbox mı diyorsunuz?

Hocam ben olsam Xbox alırdım tetik hissiyatı tasarım malzeme kalitesi olarak iyi Xbox bir de titreşim motoru var tetiklerinde DS5 gibi özel teknolojileri yok atıyorum silahla ateş ederken Xbox titriyor DS5 parmağınızı geri atacak kadar sekmeye başlıyor ama bu çok çok az oyunda olduğu için ben Xbox diyorum ileride ne olur bilemem Sony PC'ye önem verip DS5e güncellemeler getirirse ekstra DS5 alınabilir ama ilk gamepadde Xbox bence 1 numaradır.

DS5 alınır geçilir. PC'de DSX uygulaması ile tertemiz kullanılabiliyor ve titreşimi çalışıyor. Xbox 9. Nesil'den de çok daha üstün bir kol.
Hocam bir şey soracağım bazıları dualsense çoğu oyunda aksiyon oyunlarında titreme bile yapmıyor diyor doğru mu yoksa xbox kolunun titreme yaptığı her oyunda dualsense de titrer mi?

Hocam bir şey soracağım bazıları dualsense çoğu oyunda aksiyon oyunlarında titreme bile yapmıyor diyor doğru mu yoksa xbox kolunun titreme yaptığı her oyunda dualsense de titrer mi?

Hayır, titriyor. Çünkü DSX oyunlara Xbox kolu olarak gösteriyor. Ben sorun yaşamadım en azından.

Hayır, titriyor. Çünkü DSX oyunlara Xbox kolu olarak gösteriyor. Ben sorun yaşamadım en azından.
Kablosuz bağlıyken ve DSX programı açıkken oynadığınız her oyunda (Dualsense desteklemeyenlerde de) titriyor değil mi hocam aksiyon anında?
Benim için önemli olan uyumluluk değil programla hallediliyor zaten ikisi de pcde konsolda oynuyormuş hissi veriyorsa (titreşim vb özellikleriyle) dualsense alacağım.

Kablosuz bağlıyken ve DSX programı açıkken oynadığınız her oyunda (Dualsense desteklemeyenlerde de) titriyor değil mi hocam aksiyon anında?
Benim için önemli olan uyumluluk değil programla hallediliyor zaten ikisi de pcde konsolda oynuyormuş hissi veriyorsa (titreşim vb özellikleriyle) dualsense alacağım.

Evet, bende sıkıntı çıkmıyordu.

Ama bende çıkmaz, başkasında çıkar. Bunu iyice araştırın derim.

Geri
Yukarı