PC için en iyi gamepad tavsiyesi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Selam arkadaşlar.
Uzun zamandır gamepad almayı düşünüyorum. 20 dolar civarı bir ürün alacağım. AliExpress'ten kuponla sadece vergi ödemeyi düşünüyorum.
PS4 kolu var çakma ama PS4 koluna oldukça yakınmış. Bildigim kadarıyla PS4 kolları da PC ile sıkıntılıymış.
Xbox One kolları da çok pahalı orada. Ne yapabilirim ne alabilirim?

PS4 kolu var çakma ama PS4 koluna oldukça yakınmış.
Yakın evet ama kalite? Güzel bir şeyse alınabilir. F310 ya da F710 bakabilirsiniz malzeme kalitesi bakımından iyi olarak. F310 kullanan biri olarak söyleyeyim çok rahat değil ama.

Yakın evet ama kalite? Güzel bir şeyse alınabilir. F310 ya da F710 bakabilirsiniz malzeme kalitesi bakımından iyi olarak. F310 kullanan biri olarak söyleyeyim çok rahat değil ama.
Hocam DH'de bir arkadaşım almıştı. Linkini ve fotoğrafını atayım.
184f91e3825b763c1ccfb4700a1872af.jpeg

@michealdoge 36.5 TL felan vergi ödemiş. 2 dolar da ek üstüne ürünün kendi fiyatı. 50 TL felan yaklaşık sizce iyi değil mi ? Ben sanmıyorum 50 Tl böyle bir Gamepad alınacağına.

alips4.PNG

Hocam şöyle bir yorum buldum. Türklerin arasından en iyi bu arkadaş anlatmış. Öbür yorumlar güzeldi ürünün. Alınabilir belki. Garantili ve taş gibi plastiğe sahip ürün almak isterseniz dediğim gibi F710 bakabilirsiniz. Ama bu da fena durmuyor.

Eki Görüntüle 897919
Hocam şöyle bir yorum buldum. Türklerin arasından en iyi bu arkadaş anlatmış. Öbür yorumlar güzeldi ürünün. Alınabilir belki. Garantili ve taş gibi plastiğe sahip ürün almak isterseniz dediğim gibi F710 bakabilirsiniz. Ama bu da fena durmuyor.
Peki ben bunu nasıl bağlarım ? Bluetooh driveri mi lazım ?

Peki ben bunu nasıl bağlarım ? Bluetooh driveri mi lazım ?
Hocam büyük ihtimalle DualShock4 nasıl bağlanıyorsa bu da öyle bağlanıyordur. Ya kabloyla ya da PS+SHARE tuşuna basılı tutarak bağlıyorsunuzdur diye varsayıyorum. Eğer o da olmazsa illa içerisinden bir kullanım klavuzu çıkar diyorum.

Hocam büyük ihtimalle DualShock4 nasıl bağlanıyorsa bu da öyle bağlanıyordur. Ya kabloyla ya da PS+SHARE tuşuna basılı tutarak bağlıyorsunuzdur diye varsayıyorum. Eğer o da olmazsa illa içerisinden bir kullanım klavuzu çıkar diyorum.
Dediğiniz F710 ne kadar en ucuzu ? Aliexpress de çok pahalı.

Sahibinden üzerinden F710'u 200 TL altına ikinci el olarak bulabilirsiniz ama genelde garantisi bitmiş oluyor. Bizzat test ederek almak en iyisidir.

Dün bir Gamepad konusu açtım ve Monster Pusat Pro önerildi. Sizin bütçenizden yüksek bir ürün ama şahsen taksitli şekilde sipariş verdim. Uzun kullanımdan sonra bir inceleme paylaşmayı düşünüyorum. Bütçenizi yükseltirseniz ürün yelpazesi genişliyor tabi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı