PC için en iyi gamepad tavsiyesi

@reddline, alışmak kolay. Bütçe uygunsa, Logitech kollar olabilir. Taş gibi kollar. Uyum sorunu olmazsa iyi olur.
@Uchiha Shisui hocam, bende eski nesili var. Güzel bir kol. Rehberinizi bekliyoruz.

Mart sonu ya da nisan başı gibi bir inceleme paylaşmak istiyorum. Çünkü "uzun kullanım" yapmam lazım. Ama bu konuda bir video var. Sunayım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında burada açıkça söylemişler Steam harici platformlarda kablosuz olarak kullanılmıyor diye.

@Yener K.

Bana da o nesil önerildi ama piyasada kalmamış. Güncel versiyondan alım yaptım. Yarın ya da hafta başı elime geçecek. Aynı şekilde denedikten sonra paylaşım yapmak istiyorum.

@Gökhan_07

Epic Games üzerinde de bir denerim. Eğer Bluetooth kullanımına izin vermezse incelemede notumu düşerim.

@reddline, yorumları olumlu. Elbette orijinal gibi olmaz.

Evet arkadaşlar. https://tr.aliexpress.com/item/1005001351410218.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.189931261jO0fB bundan sipariş vermiş bulunmaktayım. "Sunset Orange" Modeli bunu bizzat aynı satıcıdan alan arkadaşla görüştüm. Kolun aynı PS4 kolun laciverti gibi olduğunu söyledi. Birebir aynı özellikleri bulunmaktaymış. FIFA21 için test etmiş ve herhangi bir gecikme keşfetmemiş. Ürün geldiğinde değerlendirmesini yaparım. Aldığım fiyat 25 TL kupon + 10 Tl ürün 35 TL ediyor. Yarı fiyatını yazmasını söyledim. Vergi artık şansımıza 20-30 gelse bile 60-65 TL'ye geliyor. Aliexpress'den sadece alabilsek 190 civarı olur tahmini. Türkiye'de de en ucuz 200 TL ama kalite farkı var tabiki. Geldiğinde incelemesini yaparım inşallah.

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı