PC için Game Pass Nasıl Çalışır?

Inotorious

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
PC'de çok uygun fiyata Game Pass satıldığını ve onlarca oyunu kapsadığını gördüm fakat bir yerde "ilk aydan sonra 85 TL ödüyorsun" gibi bir şey gördüm ve emin olamadım. Acaba bu uygun dediğim 5-15 TL'lik fiyatlar sadece ilk ay için mi geçerli yoksa her ay aynı fiyat mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar acaba Game Pass alırsam Forza Horizon 4'ü veya diğer oyunları online oynayabilir miyim?
Edit: Sanırım Ultimate sürümünü alırsam online oynayabileceğim.

Arkadaşlar acaba Game Pass alırsam Forza Horizon 4'ü veya diğer oyunları online oynayabilir miyim?
Edit: Sanırım Ultimate sürümünü alırsam online oynayabileceğim.
Açıklamada 15₺'lik olan versiyonda "oyunlara sınırsız erişim" ibaresi bulunuyor. Ben Online oynanabilir diye düşünüyorum.

Mesela Game Pass'in içinde PUBG de var PUBG sadece online oynanabilen bir oyun olduğuna göre büyük ihtimalle Game Passde olan online oynanabilecek bütün oyunları online olarak oynayabilirsin sanırım. Ben de tam olarak bilmiyorum ama mantıken online oynayabilirsin.

Mesela Game Pass'in içinde PUBG de var PUBG sadece online oynanabilen bir oyun olduğuna göre büyük ihtimalle Game Passde olan online oynanabilecek bütün oyunları online olarak oynayabilirsin sanırım. Ben de tam olarak bilmiyorum ama mantıken online oynayabilirsin.
PUBG Game Pass'in kütüphanesinde bulunmuyor.

PUBG Game Pass'in kütüphanesinde bulunmuyor.
Ekran Alıntısı pbug.PNG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı