PC için Game Pass Nasıl Çalışır?

Inotorious

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
PC'de çok uygun fiyata Game Pass satıldığını ve onlarca oyunu kapsadığını gördüm fakat bir yerde "ilk aydan sonra 85 TL ödüyorsun" gibi bir şey gördüm ve emin olamadım. Acaba bu uygun dediğim 5-15 TL'lik fiyatlar sadece ilk ay için mi geçerli yoksa her ay aynı fiyat mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass Ultimate arada bir aylık 5,90 TL fiyatına düşüyor. Bunu sadece o seferlik alabiliyorsunuz. Hatta ben daha önce aldığım için ikinci indirimlerde yararlanamamıştım, şu an normal fiyatı 45 TL. PC için Xbox Game Pass da aynı şekilde indirimden ilk seferde faydalanırsınız, sonrasında normal fiyatından ödeme alır.

Game Pass Ultimate arada bir aylık 5,90 TL fiyatına düşüyor. Bunu sadece o seferlik alabiliyorsunuz. Hatta ben daha önce aldığım için ikinci indirimlerde yararlanamamıştım, şu an normal fiyatı 45 TL. PC için Xbox Game Pass da aynı şekilde indirimden ilk seferde faydalanırsınız, sonrasında normal fiyatından ödeme alır.
Peki bir aydan sonra iptal edebiliyor muyuz?

Ben iki aylık aldım. 11-12 TL gibi bir para ödemiştim sanırım. Devam edersem, yüksek fiyattan devam edecek. Aboneliği iptal ettim. 2 aylık kullanacağım sadece. Sonrasında beğendiğim oyunları almak daha mantıklı geldi. :D

Şu an Ultimate'i 5,90 galiba.

Ekran Alıntısı.PNG

Bi ara 3 aylık 5.90tl idi. Satın almıştım PC de destekleyen oyunları oynayabildim. Satın aldıktan hemen sonra veya ne zaman istersen aboneliği sonlandırabiliyorsun süresi bitince game pass üyeliğin sona eriyor. Ve ücret kesmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı