PC için Gamepad Önerisi

O zaman ayrıyetten şu alıcıyı da alman lazım ve ayarlayana kadar uğraşadabilirsin. Hem beyazlar eski, siyahlar çok daha iyi. Xbox kolları 2 AA pille çalışır şarj edemezsin. :)

Kesinlikle Support + Downloads: Wireless Gamepad F710 - Logitech :)
Ben 2 yıla yakın süredir kullanıyorum, hiç bir oyunda uyum sorunu vermedi tek kelime harika ve direk her oyunda otomatik görüyor çünkü tamamen PC için uyarlanmış bir cihaz. Tuşlar xbox a benzediği gibi oyun içi tuş koordinesi de öyle. Yani xboxta o oyun nasıl ve hangi tuşlarla ayarlıysa direk öyle algılıyor. Kalite zaten tartışılmaz Logitech ;)
Xbox game pad ile PC uyum sorunu yaşama ihtimalin var risk alma derim. Bu cihaz ile beraber 2 Duracell pil geliyor 1 yıldan fazla gidiyor şarjla falan uğraşmazsın. PS3 DS3 game padimde zart zurt şarjı bitiyor deli oluyorum. Bunda hiç sorun çıkmadı şu ana kadar tek kelime ile PC de rakipsiz :) F510 la tek fark kablosuz olması azıcık ta malzeme farkı. Tutma yeri hiç el terletmiyor.
Fiyatı değişken ortalama 90 TL civarında bulabilirsin indirimde. hatta bi ara 75 TL di teknosada...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam PC için tam optimize edilmiş yazılımıyla gelen bir kolla nasıl uyum sorunu yaşayabilir? 3-4 yıllık oyunlar bile otomatik alıyor şemayı. Konsol oynuyor gibiyim. Her oyun otomatik algılıyor ve nerdeyse bütün oyunlarla uyumlu güncel.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı