PC için Gamepad önerisi

WRustle

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce hiç Joystik/Gamepad kullanmadım. Daha doğrusu beceremedim ve sevmedim. 50-60 TL bütçem var. FIFA, PES, NBA, NFS gibi oyunlar oynayacağım. FPS oyunları mouse ile. Kullanımı kolay güzel bir Gamepad almak istiyorum. Hepsiburada'dan ama. Aklımda F310 var. Yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş

Zaten onu yazdım iletide. Eğer başka bir öneri yoksa alacağım onu. F310 kullananlar var mı? Nasıl memnun musunuz?

Zaten onu yazdım iletide. Eğer başka bir öneri yoksa alacağım onu. F310 kullananlar var mı? Nasıl memnun musunuz?
Valla bir süre kullandım şuan klavyede oynuyorum. Ancak memnundum hem eli ağrıtmıyor hem de oyunlardaki desteği bayağı iyi. Taktığınızda direk tanıyor.

Benim şuan kullandığım Logitech F710 Gamepad var. Sana tavsiye ederim, arada bağlantıda kopmalar oluyor ama kablosunu takınca sorun düzeliyor. Kablo dedim diye kablolu sanma gene kablosuz oynarsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı