PC için gamepad tavsiyesi

Pluviofil02

Centipat
Daha fazla  
Sadece PC'de oyun oynamak için kullanacağım bir gamepad arıyorum. Belli bir bütçem yok, yeterince ikna olursam gördüğümü alırım. Almışken iyisini almak istiyorum.
Tercihen kablosuz USB bağlantılı olursa güzel olur. Aklınıza gelen ürünün gerçekten iyi olduğundan eminseniz çok sevinirim. 20 yıldır klavyeden oynayan biri olarak ilk kez Gamepad'a heves ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almışken iyisini alayım diyorsan buyur.

Amazon Prime ile alırsan 2200-2300 arası tutuyor. Çok güzel bir gamepad.

Almışken en iyisi alayım diyorsa bunu alır:

Sadece PC'de oyun oynamak için kullanacağım bir gamepad arıyorum. Belli bir bütçem yok, yeterince ikna olursam gördüğümü alırım. Almışken iyisini almak istiyorum.
Tercihen kablosuz USB bağlantılı olursa güzel olur. Aklınıza gelen ürünün gerçekten iyi olduğundan eminseniz çok sevinirim. 20 yıldır klavyeden oynayan biri olarak ilk kez Gamepad'a heves ettim.

Hocam bütçeni net söyler msin?

Kaan hocam ben bu 8Bitdo Ultimate'i beğendim ama Amazonda iki tane buldum ve fiyatları neredeyse yarıyarıya.

Sizin gönderdiğiniz:

Amazon.com.tr
1,599.99 TL

Benim bulduğum:

2,999.00 TL

Aralarında bir fark varsa söyleyin lütfen, ona göre pahalı olanı ya da ucuz olanı alıcam.

Kaan hocam ben bu 8BitDo Ultimate'i beğendim ama Amazon'da iki tane buldum ve fiyatları neredeyse yarıyarıya.

Sizin gönderdiğiniz:

Amazon.com.tr
1,599.99 TL.

Benim bulduğum:

2,999.00 TL.

Aralarında bir fark varsa söyleyin lütfen, ona göre pahalı olanı ya da ucuz olanı alacağım.

Fark yok benim de attığım ucuz olan zaten Amazon Prime ile al kargo parası ödeme.

Kaan hocam ben bu 8Bitdo Ultimate'i beğendim ama Amazonda iki tane buldum ve fiyatları neredeyse yarıyarıya.

Sizin gönderdiğiniz:

Amazon.com.tr
1,599.99 TL

Benim bulduğum:

2,999.00 TL

Aralarında bir fark varsa söyleyin lütfen, ona göre pahalı olanı ya da ucuz olanı alıcam.
3000 TL olan Türkiye'den geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı