PC için gamepad önerisi

Hocam kargo da gönderebilirim sorun olmaz. Elden çıkarmam gerekiyor yakin zamanda.

En erken ocak 10 da odeme yapabilirim maaşı alınca şu an icin karsilayamam fiyatı.

Birde böyle bi öneri var onu da düşünüyorum

PC için alabileceğiniz en iyi ürün bu.
Teşekürler listeye ekledim uygun olunca alırım

Son düzenleme:
Bence bilgisayarda kullanacağınız için direkt Xbox 9.nesil veya 8.nesil gamepad almalısınız. Windows ile birebir uyumlu oldukları için 3.parti bir yazılımda kurmanız gerekmez. Direkt tak çalıştır kullanırsınız. Bütçeniz yetiyor. Farklı alternatiflere bakmaya hiç gerek yok diye düşünüyorum.

Bence bilgisayarda kullanacağınız için direkt Xbox 9.nesil veya 8.nesil gamepad almalısınız. Windows ile birebir uyumlu oldukları için 3.parti bir yazılımda kurmanız gerekmez. Direkt tak çalıştır kullanırsınız. Bütçeniz yetiyor. Farklı alternatiflere bakmaya hiç gerek yok diye düşünüyorum.

Çok teşekkürler 1 tane 9 nesil alacağım 1 tanede farklı öneri var onu da denemek için alacağım.

Bi sorum daha olacak 2 tane birden bağlayabilir miyim pc ye ?

Çok teşekkürler 1 tane 9 nesil alacağım 1 tanede farklı öneri var onu da denemek için alacağım.

Bir sorum daha olacak 2 tane birden bağlayabilir miyim PC'ye?

2 Xbox kolu birden bağlanabiliyor mu bilmiyorum. 8BitDo ve Xbox kolu olarak 2 farklı kolu bağlayabilirsiniz diye biliyorum. İki Xbox kolu da bağlanıyordur diye tahmin ediyorum. Çakışma falan olursa birisini kablolu birisini kablosuz kullandığınızda bir sorun olmaz tahminimce. Ben GameSir G4 Pro ve Logitech F710'u aynı anda kablosuz bağlayıp kullanabilmiştim.

Hepsiburada

Replika ama orijinaliyle birebir. EA FC 24, GTA 5, Forza Horizon 5 gibi birçok oyunda kullandım. Titreşim motorları, Bluetooth'u ve dokunmatiği sıkıntısız çalışıyor. Ayrıca telefona da bağlayabiliyorsunuz Asphalt 9 ve GTA'da denedim.

God of War, RDR2 ve AC oyunlarında oynamayı düşünüyorum onlara gamepad bağlayınca Xbox tuş dizimi çıkıyor bir sorun yaratır mı?

God of War, RDR2 ve AC oyunlarında oynamayı düşünüyorum onlara gamepad bağlayınca Xbox tuş dizimi çıkıyor bir sorun yaratır mı?
DS4 Windows yüklemezseniz oyunlarda genellikle PS4 kolu olarak görüyor. Sadece GTA V'de Xbox kolu olarak gördü. Dediğiniz oyunlarda denemedim. Denediğim oyunlar EA FC 24, Cyberpunk 2077, Detroit: Become Human, Forza Horizon 5.

Ayrıca Xbox kolu olarak görse de DS4 Windows yüklerseniz kontrolleri ona göre ayarlıyor.

Çakma ürün önermeyin artık. 2-3 gün yüzünüz güler sonrasında kullanamazsınız. Tavsiyem o bütçede Xbox 9.nesil kontrolcü almanız. Alternatif olarak 2K bütçede 8BitDo kontrolcüler alınabilir. Hem Nintendo hem Microsoft sertifikalı kontrolcüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı