PC için PlayStation kolu vs Xbox kolu

Evet, GC20V2 kablolu GC30V2 kablosuz.

Kablosuz:

Merhaba.
Bilgisayarımdan özellikle futbol oyunu olmak üzere gamepad destekli oyunlar oynamak istiyorum ama Xbox mı yoksa PlayStation mu yoksa başka marka gamepad mi alsam karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım?

Bütçem yaklaşık olarak 1000, 1100 TL civarı fazla aşmak istemiyorum.

PlayStation kolu ile hiç uğraşma özellikle PS4 veya PS3 kolu için. Windows uyumlu değiller onu alırsın bağlamakta işkence çekersin Xbox al kafan rahat olsun.

1700'e kadar çıkabileceğimi sanmıyorum en fazla 1200, 1300e çıkabilirim ve kablolu istemiyorum.

8 bitdoyu ilk defa duyuyorum pek bir bilgim yok. Xbox mı 8 bitdo mu almalıyım. Hangisi PC için daha kullanışlı olur?

1700'e kadar çıkabileceğimi sanmıyorum en fazla 1200, 1300e çıkabilirim ve kablolu istemiyorum.

8 bitdoyu ilk defa duyuyorum pek bir bilgim yok. Xbox mı 8 bitdo mu almalıyım. Hangisi PC için daha kullanışlı olur?

LOGITECH G F710 Çift TitreÅimli Geri Beslemeli Kablosuz Gamepad - Gri hocam bunu önereyim o zaman Pusat Clutch Titreşim Geri Bildirimli Çift Mod Kablosuz Gamepad Siyah Fiyatları ve Özellikleri Logitech'i bende kullanıyorum bayağı memmunum ama Logitech'e eski derseniz buna da bakabilirsiniz çakma PS4 kollarına bulaşmayın hiç

Geri
Yukarı