PC için Xbox gamepad önerisi

Han Soloo

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar için gamepad almak istiyorum. Xbox One kontrolcüsü ile 9. nesil kontolcüler arasında ne farklar var? Hangisini tercih etmeliyim? Bütçem 1000 TL.

İlk One kontrolcülerinden sonra bluetooth desteği eklendi. Onun haricinde ufak makyajları saymazsak aralarında bir değişiklik yok. Alabileceğiniz en güncel modeli alın gitsin :) Yanına da yüksek kapasiteli 2 yada 4 lü şarj edilebilir pil çözerseniz tadından yenmez.

Almışken Xbox almak zirveyi oynamaktır hocam. ☝🏽

Xbox yoksa Logitech F710 tavsiye ederim. 🤌🏻

@MarcusKane hocamız çok güzel biçimde açıklama yaparak metinlerini bizler huzura sunmuş ona da ayrı teşekkür ediyorum. 🙏🏻

Saygılarımla. 🌹

Ben Xbox Series S için ikinci el 8. nesil almıştım yani elimde hem 9.nesil var hem 8.nesil ve şunu söylemeliyim ki makyaj dışında neredeyse arasında fark yok alırken bir tane de şarjlı pil almayı unutma pili çok çabuk bitiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 lira bütçeyle F710 almak tabii hocam siz bilirsiniz ama pek akıl karı değil gibi.

Para az çok cebde kalsın isterse neden olmasın.
Bilgisayar için gamepad almak istiyorum. Xbox One kontrolcüsü ile 9. nesil kontolcüler arasında ne farklar var? Hangisini tercih etmeliyim? Bütçem 1000 TL.

Pusat Pro aldım incelemesini falan izledim kullanımını vs. buna da bir bakabilirsiniz hocam.

Son düzenleme:
Xbox koluna başka alternatif var mı bildiğiniz? :)
MSI FORCE GC30 V2 BLACK Gamepad

Önerim MSI olan ama garantiyi dert etmiyorsa GS de alınabilir. 250 TL'ye GS T4 Pro almıştım kullanıyorum hâlâ. Bu biraz daha üst modeli.
@R.B.D bana hahaha atan adam 1000 liralık gamepad önerisine F710 yazıyor 😂 Hocam devam edin böyle Hatta F710 değil F310 falan önerin de arkadaş fazla para harcamasın parası cebinde kalsın tamam :D

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI FORCE GC30 V2 BLACK Gamepad

Önerim MSI olan ama garantiyi dert etmiyorsa GS de alınabilir. 250 TL'ye GS T4 Pro almıştım kullanıyorum hâlâ. Bu biraz daha üst modeli.
@R.B.D bana hahaha atan adam 1000 liralık gamepad önerisine F710 yazıyor 😂 Hocam devam edin böyle Hatta F710 değil F310 falan önerin de arkadaş fazla para harcamasın parası cebinde kalsın tamam :D

Sizi saygıya davet ediyorum. ☝🏽

Önerimi yaptım. Herkes önerisini yapıyor. Oraya değerli kurucular ifadeler bırakmış. Duygu durumumu size gülerek açıkladım. :)

Zorunuza gitmesi enteresan. 🎭😏

Xbox kolları gerçekten güzel fakat sağlamlık açısından F710 kadar iyi değil. Bunu elimdeki 3 adet tamirli orijinal Xbox koluna dayanarak söylüyorum. Elimde F310 da var. Garantisi olduğu sürece sıkıntı olmaz. Microsoft zaten direkt olarak değişim yapıyor.

Geri
Yukarı