PC için Xbox Series vs PS5 DualSense kontrolcü

Dediğim gibi aceleniz yoksa bahsettiğim sitelere girip baktığınız da asıl güncel fiyatını görebilirsiniz.
Tabi o fiyatlar da stok yoktur ama beklerim ve takip ederim derseniz dikkate alınacak meblağ'lar cebinizde kalır.
Mantıklı, evet sanırım böyle yapacağım. Karar vermek açısından da daha iyi olacak sanırım.

Oyunu alıp deneyeceğim bekle.
Oyun ücretsiz idi şu an nasıl bilmiyorum. DSX veya DS4 olmadan hocam yanlış anlaşılma olmasın. Steam desteği deyince çok çok geniş bir şey oluyor ama en basit veya bilindik oyunda bile işe yaramadığı yerler var.

Oyun ücretsiz idi şu an nasıl bilmiyorum. DSX veya DS4 olmadan hocam yanlış anlaşılma olmasın. Steam desteği deyince çok çok geniş bir şey oluyor ama en basit veya bilindik oyunda bile işe yaramadığı yerler var.
Yok emülatör kullanmayacağım, merak ettim. :D 3 liraymış zaten.

Fifa'nın sürümüne göre garip kontrolcü bugları var hep.
Kesinlikle. Komplo teorisi olacak gibi ama FIFA PC için Xbox gamepadi dahil hep sorunlu ve bu sorunlar güncel yılın oyununda oluyor yenisi çıkınca sorun kalmıyor bilinçli sanırım online için konsola yönlendirmek isteniyor belki de. 24 çıkınca 23 de sorunsuz olacak çünkü 23 çıkınca da 22 düzeldi.

Son olarak ; eğer Dualsense alacak olursanız Steam üzerinden DualsenseX uygulamasını kesinlikle almanızı öneririm. ( Cihazın tüm özelliklerini kurcalamanıza olanak sağlıyor ve iyi ki de almışım dersiniz. )
Son hatırladığım fiyatı 54 TL idi.
Şimdiden ne alırsanız alın, güzel günler de kullanın ;)

Bence de FIFA oynamak istiyorsanız gidin konsol alın diye bir yönlendirme var. Diğer türlü PC de çok gereksiz buglarla uğraşıyorsunuz oynamak için. Konsol da hiçbir sıkıntı olmuyor bu yüzden konsol alanlar var.

DSX ile Steam dışı Minecraft Dungeons gibi oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. Ben ücretsiz sürümü kullanıyorum 4 haftadırda PS5 kolu ile oynuyorum yayları vs. falan çok rahat tek sıkıntım tüm oyunlar bende Xbox kontrolcü tuşları olarak gözüküyor bazen kafa karışıklığı yaratıyor sadece gayet güzel kontrolcü. Bu arada benim de ilk deneyimim ve F310 ile beraber aldım F310a göre çok daha rahat.

Etiket gelmemiş hocam o yüzden pardon.
Oyunları Steam'den oynuyorsanız DualSense direkt Steam ile uyumlu o yüzden o alınabilir ama yine de Xbo'un desteği daha fazla o yüzden Xbox'ta tercih etsen bir şey olmaz.

Etiket gelmemiş hocam o yüzden pardon.
Önemli değil, etiket bildiriminin gitmemesi ilginç; sanırım süprizbozan ile ilgili.
Oyunları Steam'den oynuyorsanız DualSense direkt Steam ile uyumlu o yüzden o alınabilir ama yine de Xbox'un desteği daha fazla o yüzden Xbox'ta tercih etsen bir şey olmaz.
Birçok platformdan birçok oyuna sahibim, esneklik açısından DualSense problem yaratır mı dersiniz?

1.5 yıldır dualsense kullanıyorum steam dışı oyunlarda program aracılığıyla diğer oyunlarida sıkıntısız oynuyorum

Geri
Yukarı