PC IP'den bir şey olur mu?

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşımın Steam hesabına girdim yanlışlıkla IP'in elimde dedi mail gidiyormuş girince bir şey yapabilir mi keylogger falan vs.

İnternet İp'si değil bu pek bir şey yapabileceği söylenemez. En fazla adresini bulup kapıda ödemeli bir yerden bir şeyler alabilir. Ama o konuda korkuyorsanız formatlamak'da fayda var.

İnternet İp'si değil bu pek bir şey yapabileceği söylenemez. En fazla adresini bulup kapıda ödemeli bir yerden bir şeyler alabilir. Ama o konuda korkuyorsanız formatlamak'da fayda var.
Benim merak ettiğim IP yi nasıl ele geçirdi ? Steam guardı da açıktır herhalde. Bu halde hesaba tam girememiş doğrulama kodu gelmiştir. Arkadaşta korkutmak istemiştir ?

Benim merak ettiğim IP'yi nasıl ele geçirdi? Steam guardı da açıktır herhalde. Bu halde hesaba tam girememiş doğrulama kodu gelmiştir. Arkadaşta korkutmak istemiştir?

Orayı kurcalamamak gerek IP'si elinde varsayıp da yardımcı olalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç korkma Keylogger falan atamaz ama DDOS atabilir.Bu gibi durumlarda modemini resetle bu sayede PC'nin IP adresi değişir ve korkmassın.

Şimdi anlaşılacak :)

Kardeş hesaba tam girdin mi kütüphane mağaza falan açıldımı yoksa sadece "Özel erişim kodunu girin" mi dedi ? 2. olay olmuşsa korkacak bir şey yok
Onceden girip oyun oynamistim bide simdi girmek iadeimde kod istedi guzel haberim var onun ipsini buldum
Hiç korkma Keylogger falan atamaz ama DDOS atabilir.Bu gibi durumlarda modemini resetle bu sayede PC'nin IP adresi değişir ve korkmassın.
Modeme reset attim tekrar baslatti oto sonra baktim gene ip ayno
Abi modeme reset attim ama degismedi
Ayni sokakta oturuyoz o no8 ben no5

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı