PC kapanmıyor ve PSU'dan kapatılınca da açılmıyor

mitrax69

Hectopat
Cümleten hayırlı geceler. Sorunum şöyle:

Bilgisayarı uzun süre kullandığımda başlattan kapat dediğimde monitör klavye vs kapanıyor ancak kasa halen açık kalıyor tüm fanlar vs. hepsi gayet çalışıyor.
Arkadaki Power tuşundan kasayı kapatıyorum, kapanıyor. Geri tuşu açtıktan sonra kasanın powerına bastığımda bilgisayar birkaç dakika boyunca açılmıyor. Ancak birkaç dakika sonra açabiliyorum ve açıldığında veya bilgisayar açık olduğunda sürekli saatim geride kalıyor. Çok sinir bozucu bir durum yardım lütfen.

garantileri olduğundan yapamadım
Onu unuttum ben pardon, dediğim gibi sistemin neresinde hangi parçasında sıkıntı var da bu sorun oluyor bilmiyoruz ama garantiyi de göz ardı edemeyiz sistemi toplu aldıysan hepsini gönder garantiye, parça parça aldıysan teker teker gönder. Önce şansın varsa yeni bir güç kaynağı dene, çevrende birinde varsa, sağlam şekilde çalışan.

Onu unuttum ben pardon, dediğim gibi sistemin neresinde hangi parçasında sıkıntı var da bu sorun oluyor bilmiyoruz ama garantiyi de göz ardı edemeyiz sistemi toplu aldıysan hepsini gönder garantiye, parça parça aldıysan teker teker gönder. Önce şansın varsa yeni bir güç kaynağı dene, çevrende birinde varsa, sağlam şekilde çalışan.
OOCT testi sistemi garanti dışımı bırakıyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı