PC masanın altında mı, üstünde mi olmalı?

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Kasayı üst tarafa koyduğum zaman masam sallanıyor şu an alt tarafta her yeri açık bir şekilde duruyor aşağıda resmini paylaştım böyle kullansam herhangi bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220221_213211.jpg
    IMG_20220221_213211.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 268
Masanın altında olduğunda daha çabuk tozlanır düzenli temizlerim dersen bir dez avantajı olmaz sağı solunu duvara masaya yaslama yeter rahat hava alsın.

Kasayı üst tarafa koyduğum zaman masam sallanıyor şu an alt tarafta her yeri açık bir şekilde duruyor aşağıda resmini paylaştım böyle kullansam herhangi bir sorun olur mu?

Koyduğunuz yer tozlu ise temizleme sıklığı artar. Ben masada olmasının taraftarıyım. Çünkü toz hem az oluyor hem de RGB çok hoş.

Koyduğunuz yer tozlu ise temizleme sıklığı artar. Ben masada olmasının taraftarıyım. Çünkü toz hem az oluyor hem de RGB çok hoş.

Temizleme şıklığı nedir üstündeki tozları almak mı?
Bir şey dökülebilir, o yüzden masanın üstüne koymak daha iyi olur. Tabii durumunuza bağlı.
Masada birşey yemem o yüzünden dökülmez.
Üst tarafa koymayı isterim fakat masam sallanıyor.

Geri
Yukarı