PC mi ? PS3 mü ?

AyberkDikyol

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 4-5 yıldır bilgisayarda oyun oynuyorum ve artık bilgisayarım (intel i5, 6 gb ram, g320m ekran kartı, marka: casper, model: nirvana) yetmemeye başladı. Önümde iki seçenek var. Birincisi bilgisayar almak. İkincisi ps3 almak. Bütçem çok fazla değil bu yüzden pc seçeneğinde toplamayı tercih ettim. Daha sonra upgrade yapacağım şekilde bir kasa topladım. Bilgisayar bu: VATAN BİLGİSAYAR - Türkiye'nin Teknoloji Hiperstore'u + 16 gb ram
Konsol tercihim ps3. Onda da ilgimi çeken move ürünleri ile satılan şu paket var: Sony Ps3 500Gb + Sports Champ.2 + Ps Eye Camera + Ps Motion Controller - Vatan Bilgisayar + bir kol
Sizce tercihlerim ne kadar doğru, neler eklemeli veya çıkarmalıyım, bir de hangisini seçemeliyim.
Not: Pc seçersem muhtemelen önümüzdeki yaz alabilirim. Ama ps3 konusunda herhangi bir zaman belirlemedim. Daha doğrusu aileme daha bu konuyu açmadım.
Biraz uzun oldu ama... Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Oyunlarda Ps3 Daha iyi performans verir ama pcde daha çok şey yapabilirsin.
Ama bide ps3de oyun alma sıkıntısı var pc derim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
İste sepette olanlar + 16 gb ram parasi.

Linki yanlış vermişim.
İçindekiler şunlar:
  • asus z87-a anakart
  • asus gtx760 directCU II ekran kartı
  • intel i5 1150 soket 4400 işlemci
  • cooler master elite k280 kasa
  • seagate barracuda 1 tb harddisk
  • 16 gb ram (daha karar vermedim marka-modele)

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation 4 olsaydı olabilirdi fakat artık Playstation 4 çıktığı için Playstation 3 için yeni oyunlar çıkmıyor. Bu yüzden tercihinizi PC'den yana yapmalısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı