PC mi PS4 mü?

4000 liraya aslında PS4'den daha iyi performans verir gibi geliyor bana. Yani RX 570 bir sistem toplayıp 4000 TL ile GTA V'de örneğin 1080P olabilecek en yüksek ayarlarda 95-110 FPS arası alıyorsun.(YouTube'da izlediğim testlerdeki sonuçlara göre dedim tam doğru bilgi olmuyabilir.) Ama PS4 de 30 FPS ve grafikler bildiğim kadarı ile yüksek. Oyun konusunda kutulu oyun sevdanız varsa konsol tercih etmek daha iyi olur ama PC'de Steam indirimleri, Epic Games'in bedava oyun vermeleri pek Epic Games'i sevmesem bile. PS4'ün iyi tarafları herkes aynı ekipman kimsenin kimseden üstünlüğü yok sadece kulaklık farkı var, oyun kaldıracak mı diye dert yok ve Exclusive oyunları.

Son düzenleme:
4000 liraya aslında PS4'den daha iyi performans verir gibi geliyor bana. Yani RX 570 bir sistem toplayıp 4000 TL ile GTA V'de örneğin 1080P olabilecek en yüksek ayarlarda 95-110 FPS arası alıyorsun.(YouTube'da izlediğim testlerdeki sonuçlara göre dedim tam doğru bilgi olmuyabilir.) ama PS4'de 30 FPS ve grafikler bildiğim kadarı ile yüksek. Oyun konusunda kutulu oyun sevdanız varsa konsol tercih etmek daha iyi olur ama PC'de Steam indirimleri, Epic Games'in bedava oyun vermeleri pek Epic Games'i sevmesem bile. PS4'ün iyi tarafları herkes aynı ekipman kimsenin kimseden üstünlüğü yok sadece kulaklık farkı var ve oyun kaldıracak mı diye dert yok ve exclusive oyunları.

Klavye mouse da almak zorunda kalıyorsunuz PC'de ayrıca monitörde gerekiyor her evde bir TV vardır ayrıca benim bildiğim konsol alınca Dualshock veriliyor.

Pc oyunculuğu ile ps oyunculuğu farklı şeyler. Fifa tarzı oyunlar oynayacaksam tabiki pes derim . Bunun akicilikla performansla alakasi yok bence. Bana sorsan pc toplarım çünkü oyundan başka islevlere de sahip. Ve oyun oynarken reflexlerininz daha iyi tepki verebiliyor bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı