PC mi PS4 mü?

Pc oyunculuğu ile ps oyunculuğu farklı şeyler. Fifa tarzı oyunlar oynayacaksam tabiki pes derim . Bunun akicilikla performansla alakasi yok bence. Bana sorsan pc toplarım çünkü oyundan başka islevlere de sahip. Ve oyun oynarken reflexlerininz daha iyi tepki verebiliyor bence.
Zaten hardcore oyunlar oynayacaksanız pc alın dedim ayrıca sonradan belirttim youtube veb tarayıcısı vs. var ayrıca aynı ekrandan oynayabiliyoruz refleks konusuna gelirsek (benim bildiğim) konsola klavye-mouse takılıyor

Çok oyun oynayan biri için PC. İşten güçten vakti çok fazla olmayanlar için PS4. Örneğin bir öğrenci mutlaka PC almalı. Eğer çalışan bir insansa PS4, yanına da araştırma ve çalışmalar için iş görecek ucuz bir laptop.

PS4'de klavye & fare desteği çok az oyunda var. PS4'ün WEB tarayıcısını ya da YouTube uygulamasını kullanmak hiç pratik değil. Ayrıca PS5 çıktıktan sonra PS4'ün fiyatı düşse bile oyun desteği kesilecek. PS4'e bir süre daha spor oyunları çıkar sonra tozlu raflara doğru yol alır.

Zaten hardcore oyunlar oynayacaksanız pc alın dedim ayrıca sonradan belirttim youtube veb tarayıcısı vs. var ayrıca aynı ekrandan oynayabiliyoruz refleks konusuna gelirsek (benim bildiğim) konsola klavye-mouse takılıyor
Haklı olabilirsiniz , bu tamamen zevk dediğim gibi fifa vs büyük ekran oyunlarına hitap eden oyunlar oynarim ben şahsen ps de.

Konuya yazılan mesajları tam okumadım ama genel fikir PS4 alınmaz değil 4 bin lira verilmez şeklinde. PS4 alıp satmıştım ve özel oyunları oynarken çok zevk almıştım.

PS4'de klavye & fare desteği çok az oyunda var. PS4'ün WEB tarayıcısını ya da YouTube uygulamasını kullanmak hiç pratik değil. Ayrıca PS5 çıktıktan sonra PS4'ün fiyatı düşse bile oyun desteği kesilecek. PS4'e bir süre daha spor oyunları çıkar sonra tozlu raflara doğru yol alır.
Ben hic klavye mausla oynamadım deneyiminiz varmı? Mekanikler tam kavranıyormu.

Bana kalırsa bütçeye göre bütçen azsa PS4 al çünkü kasma derdi yok ama aynı fiyat PC al çok kasar hatta Xbox One S all digital Edition öneririm.

Geri
Yukarı