PC mi PS4 mü?

Zaten hardcore oyunlar oynayacaksanız pc alın dedim ayrıca sonradan belirttim youtube veb tarayıcısı vs. var ayrıca aynı ekrandan oynayabiliyoruz refleks konusuna gelirsek (benim bildiğim) konsola klavye-mouse takılıyor

Bi kısmı yanlış biliyor ya da yanlış anlamış gibi. Türkçem yok zaten ayrıntılılara girmeyeceğim

Bende aynısı dedim ama arkadaş sinirlendi.

Hocam sinirlenmekle alakası yok ayrıca Cyberpunk 2077, Marvel avangers ve daha çok yeni nesil oyunlar geliyor ve zaten yeni nesil oyunlar var bile.
Hocam diceğime hoca demişim bir harf bu kadar kaba yapamaz cümleyi.

Çok oyun oynayan biri için PC. İşten güçten vakti çok fazla olmayanlar için PS4. Örneğin bir öğrenci mutlaka PC almalı. Eğer çalışan bir insansa PS4, yanına da araştırma ve çalışmalar için iş görecek ucuz bir laptop.

PS4'de klavye & fare desteği çok az oyunda var. PS4'ün WEB tarayıcısını ya da YouTube uygulamasını kullanmak hiç pratik değil. Ayrıca PS5 çıktıktan sonra PS4'ün fiyatı düşse bile oyun desteği kesilecek. PS4'e bir süre daha spor oyunları çıkar sonra tozlu raflara doğru yol alır.

Haklı olabilirsiniz , bu tamamen zevk dediğim gibi fifa vs büyük ekran oyunlarına hitap eden oyunlar oynarim ben şahsen ps de.

Konuya yazılan mesajları tam okumadım ama genel fikir PS4 alınmaz değil 4 bin lira verilmez şeklinde. PS4 alıp satmıştım ve özel oyunları oynarken çok zevk almıştım.

Ben hic klavye mausla oynamadım deneyiminiz varmı? Mekanikler tam kavranıyormu.

Bana kalırsa bütçeye göre bütçen azsa PS4 al çünkü kasma derdi yok ama aynı fiyat PC al çok kasar hatta Xbox One S all digital Edition öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…