PC mi PS5 mi?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
Xbox için oyunlar her platforma çıkacak soylentisi çıkınca artik Series X'i satma karari verdim. Ya PS5 alacağım ya da PC alacağım.

PS5 özel oyunları ilgimi çekiyor fakat fiyatları aşırı fazla ve sadece PS5 ve PS4 kutuphanesi mevcut.

PC'de ise alınca 2 konsol almış gibi oluyorum. Emulatör ile Switch oyunlarını oynarken Xbox oyunlarını da ilk günden oynayabiliyorum, oyunlara erişmekte daha kolay, abonelik hizmetleri daha fazla ve onun dışında Steam, Epic gibi yerlerden indirimler ile konsollardan bile bazen daha ucuza oyun alınabiliyor.

PS4 al özel oyunları oyna sat demeyin rica ediyorum 30 FPS Series X'te Starfield deneyimledim ve çok kötüydü.

PC'de yine çoğu oyunu Türkçe oynayabilir bir sorun olursa modlar ile dakikasında çözebilirim.

Sizce neyi neden almalıyım arkadaşlar ile oyun oynaması falan daha kolay çünkü konsol aldırmak PC aldirmaktan daha zor yani topluluk olarak da PC daha üstün geliyor. Genel olarak hikayeli oyun oynar, arada CS, Fortnite falan girerim PC alırsam. Konsol alırsam da yine aynı fakat arada Warzone, Fortnite girerim. Sizce neyi neden almalıyım?
Şimdiden teşekkürler.

Rahatlık ve konfor istiyorsan PS5 güzel olabilir ama eğer paran var ise zaten iyi koltuk alırsan rahat olur bence PC her türlü daha iyi arada PS oynanır ama FPS oyunları için bile PC alınır

Sen bize sorduğun soruyu zaten cevaplamışsın PS5 alırsan uzun ömürlü 10 sene gider ama PC de illaki parça yükseltmen gerekcek ama bilgisayarın yoksa PC al PS5 biraz zevk işi bence.

Geri
Yukarı