PS5 mi PC mi?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar haftaya cuma günü alacağım, Gaming gen TR'den olmasın orada cok sorun yaşadım FPS düşmesi sorunları, hangi yer su anda güvenilir ya da PS5 mi alayim PC'den PS5'e geçersem cok yabancılık çeker miyim? İngilizcem iyi değil 20 bin bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar haftaya cuma günü alacağım, Gaming gen TR'den olmasın orada cok sorun yaşadım FPS düşmesi sorunları, hangi yer su anda güvenilir ya da PS5 mi alayim PC'den PS5'e geçersem cok yabancılık çeker miyim? İngilizcem iyi değil 20 bin bütçem var.
PC derim PS5 oyunları kiralarla yarışır olmuş

Hocam PC alın.

Biz zaten adamın ne alacağına karar değil tavsiye veriyoruz.

PS oyunlarına para vermek, benim için sorun değil diyorsanız PS olabilir ancak şunu da unutmayın ki bilgisayar ile her işinizi görebilirsiniz. PS ile sadece oyun oynarsınız ve bilgisayar alınca oyunları da satın almak zorunda değilsiniz. Ayrıca İngilizcenizin de kötü olduğunu belirtmişsiniz. muhtemelen PS oyunlarında sorun yaşarsınız.

Özel oyun seviyor musun, sevmiyor musun. Olay bundan ibaret.
Şahsen Gran Turismk 7 ve Uncharted için bile alırdım PS5'i.

rtx4060 lı hazır sistemler var çeşitli mağazalarda, pc ile herşeyi yapabilirsin ancak ps5 ile sadece oyun oynarsın, bence pc almalısınız

Geri
Yukarı