PC nasıl Ethernet kablosuyla internete bağlanır?

O zaman 11 liraya aldığım kablom bozuk çıktı. Allah da belasını versin satıcıların, haram zıkkım olsun. 1 saattir ben de arkadaşlar da uğraşıyor. Kasaya bak, kabloyu çıkar tak çıkar tak sırtım ağrıdı. Allah kahretsin, zaten geri göndersem 8 lira kargo isterler namussuzlar, arkalarını biz toplarız. 3 lira için veremeyeceğim kargoya.

Modemi resetlemeyi deneceğim 1 dakikaya geliyorum. (2-3 dakika sürebilir.)
Hocam geri iade de kargo beleş 😀

Ekran Görüntüsü (18).png

Tanımlanıyor diyor.
Ekran Görüntüsü (19).png

Tanımlanamayan ağ diyor. Şimdi de.

Kablo çalışıyor demek ki. Kablo takılıyken modem arayüzüne bağlan bakalım LAN Portuyla alakalı bir sıkıntı olabilir.
E-Mail olarak teamviewer verin hocam.
Kablo çalışıyor demek ki. Kablo takılıyken modem arayüzüne bağlan bakalım LAN Portuyla alakalı bir sıkıntı olabilir.
[email protected] ID ve Şifre yollayın.
7 dakika olmuş atacağın yok sanırsam, umarım çözersin sorunu.

Son düzenleme:

[email protected] ID ve Şifre yollayın.
Yok hocam, teamviewer hiç kullanmadım. Siz beni boş verin, olmayacak belli. Attım zannediyorum meğersem atmamışım kusura bakmayın. Elinize emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Yok hocam, teamviewer hiç kullanmadım. Siz beni boş verin, olmayacak belli. Attım zannediyorum meğersem atmamışım kusura bakmayın. Elinize emeğinize sağlık, teşekkür ederim.
Gidip herhangi bir elektrikçiden CAT5-e kablo alın.

Geri
Yukarı