PC nerede toplatılır?

Ben 2022 Mart ayında İtopya'nın sitesinde beğendiğim bir hazır sistemi mağazasına giderek SSD, sıvı soğutucu, güç kaynağı gibi parçaları kendi ihtiyacıma göre düzenleyerek satın almıştım, sen de istersen bir İtopya'ya göz atabilirsin.

Ben 2022 Mart ayında İtopya'nın sitesinde beğendiğim bir hazır sistemi mağazasına giderek SSD, sıvı soğutucu, güç kaynağı gibi parçaları kendi ihtiyacıma göre düzenleyerek satın almıştım, sen de istersen bir İtopya'ya göz atabilirsin.

İstanbul'a kadar gidemem.

Kendiniz toplayın derim, zor bir şey değil zaten. Birkaç video izleyip statik elektriğe dikkat ederek toplarsanız sıkıntı olmaz.

İstanbul'a kadar gidemem.

Bu dediğim düzenlemeler web sitesindeki seçeneklere göre yapılmış değişikliklerdi yani internet sitesinden de vereceğin siparişi kendine göre düzenleyebilirsin, tabii yine seçim sana kalmış ben sadece İtopya'yı da bir seçenek olarak bulundurabilirsin demek istiyorum.

PC parçalarını belirledim ve yakında alacağım PC'yi nerede toplayabilirim? Etraftaki rastgele bilgisayarcilara toplatmam, Vatan veya Teknosa'ya götürsem toplarlar mi, toplarlarsa güzel işçilik yaparlar mi?
vatan bilgisayarın kendi toplama sitesi var ordan bakabilirsin ASUS DUAL RTX3060TI OC sistem mevcut fiyat olarakda güzel

Geri
Yukarı