PC oyunlardan hata vermeden kapanıyor

Ademsh

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
H110M PRO VD-İ5 6500-GTX 750 Tİ-16GB DDR4 3200MHZ
Arkadaşlar son dönemde olmaya başladı oyuna giriyorum oyna kısmına tıklıyorum. Atıyor Online fark etmiyor Steam'den kaynaklı sandım korsan oyun denedim onda da aynı sorun alıyorum sadece oyunlarda böyle hata veriyor. Driverları yeni güncelledim anlamadım olay günlüğünde sadece oyundan atınca hata gösteriyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm oyunlardan atmanın en yaygın sebebi RAM, sorun devam ederse söylediğimi deneyin.

Reis sorun devam ediyor ama farklı devam ediyor. Steam dışı oyunları oynayabiliyorum World of Tanks gibi lakin Steam oyunu bu sefer açıkken bir an Steam açıldı ve Steam ve sistem dondu resetlendi. Arada bir böyle Steam donuyor sadece Steam de oluyor bu sorun. Anlayamadım 3. taraf bir yazılım mı etkiliyor acaba?

Reis sorun devam ediyor ama farklı devam ediyor. Steam dışı oyunları oynayabiliyorum World of Tanks gibi lakin Steam oyunu bu sefer açıkken bir an Steam açıldı ve Steam ve sistem dondu resetlendi. Arada bir böyle Steam donuyor sadece Steam de oluyor bu sorun. Anlayamadım 3. taraf bir yazılım mı etkiliyor acaba?

Steam uygulaması kaldırıp tekrar kurdunuz mu?

Steam uygulaması kaldırıp tekrar kurdunuz mu?

Evet yaptım hocam sorun sanırım disk ile ilgili aslında sağlıklarına ve test e yaptım ama bu sorun olmaya başladığında dosyalar yavaş açılmaya başlamıştı büyük ihtimalle kablo gevşeklik falan oldu

Donanımsal problemler oyun veya uygulama seçmez, sabit sorun yaratır, olayın Steam'le alakası olmayabilir, format atmak sistemi stabil hale getirir, onu deneyebilirsiniz.
Kaspersky ile tarıcam sorun yok derse hala devam ederse format veya sıfırlıcam

Kaspersky ile tarıcam sorun yok derse hala devam ederse format veya sıfırlıcam.

Hocam SFC /scannow yaptım komut ta bir sorunu onardı gösterdi Windows korunma ile ilgili bir şey yazıyordu bakalım düzelecek mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı