Sistem sadece güvenli modda açılıyor

Ben de aynı sorunu yaşadım bu yüzden format atmak zorunda kaldım siz tamirciye format attırmadan önce şu videoya bakarak Windows 10Pro orijinal güncelleme alan sürümüne yükseltebilirsiniz eğer işinize yaramazsa format atmak zorunda kalacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -1 Eksi
Ben de aynı sorunu yaşadım bu yüzden format atmak zorunda kaldım siz tamirciye format attırmadan önce şu videoya bakarak Windows 10Pro orijinal güncelleme alan sürümüne yükseltebilirsiniz eğer işinize yaramazsa format atmak zorunda kalacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilerek kısıtlama var herkes göremesin diye kimse yanlış anlamasın arkadaşlar.

Artı -1 Eksi
Windows + R yapın. Ekrana "msconfig" yazın. Genel Sekmesinden Normal Başlangıcı işaretleyin. Sorun Çözülecektir.
Zaten normal başlangıçta.
Sistem parçalanmış düzeltmek için komutlar var deneyebilirsiniz ama bence temiz kurulum en iyisi.
Parçalanmış derken nasıl yani?
Harddisk ne durumda? Durumu kötü ise HDD Regenerator ile bad sector tarayın ve düzeltin ya da harddiski kurtarabileceğiniz bir tamirciye gidin
Bilmiyorum, ama dosyalara erişemiyorum.

Dosyalar duruyormuş, resimleri vs. açamamamın sebebi güvenli modda ekran kartının çalışmamasıymış. Ama hala açılmama sorununu çözemedim. Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı