PC satıp Xbox Series almak

Bence PC'ni satma bir defa satarsan bir daha alamama şansın olabilir ( döviz kurları savaş vs. derken fiyatlar uçacak gibime geliyor bu sadece benim tahminim ) ayrıca Game Pass diye.
Bir şey duymuştum bir oyun kanalında. Ve ayrıca konsol oyunları aşırı pahalı diye biliyorum.
Fakat araştırmak gerekiyor.

Hocam konsol alacaksan bir oyuna 700-800TL vermeye hazır olmalısın.Ben sırf PC 200TL olan oyun konsolda 700TL diye PS4 satip PC'ye geçtim ki Xbox da çoğu oyun PSden daha pahalı oluyor.Konsola gececekseniz xbox gamepass oyunlarına bakın ve ben çok uzun süre götürecek oyunlar var diyorsanız konsola geçin.Konsola klavye mouse bağlanır ama Steam ve epic hesabı bağlanmaz.Bu arada konsollar PCler kadar uçuk en son RTX sistem fiyatına satılıyordu konsollar.
Artık eskidi bu söylem,bazı oyunlar PC'de daha pahalı.

Onun dışında bu yapacağın en iyi şeylerden biri olacak.Konsollar candır.

Artık eskidi bu söylem,bazı oyunlar PC'de daha pahalı.

Onun dışında bu yapacağın en iyi şeylerden biri olacak.Konsollar candır.
Hocam sırf merakimdan soruyorum agresif bir yorum olarak algılanmasın konsolda daha ucuz oyun söyler misiniz?PCye çıkan PS oyunları hariç.Bence bu arada konsol ve PC bu ekonomide zorunda değilsen alınmaz.

Kafa kurcalamak gerek yok Xbox Series X alınacak, makine ve oyun kütüphanesi geniş. Her ay da yeni, pahalı oyunlar yükleniyor. İleride çıkacak oyunların büyük bölümü de ücretsiz. Bence iyi.

Hocam sırf merakimdan soruyorum agresif bir yorum olarak algılanmasın konsolda daha ucuz oyun söyler misiniz?PCye çıkan PS oyunları hariç.Bence bu arada konsol ve PC bu ekonomide zorunda değilsen alınmaz.
Call of Duty'yi örnek alalım.PC'de euro bazlı anlık olarak güncel alırsın,şu an 1100Tl falan sanırsam.Konsolda sabit 500-600tl.Ayrıca artık Steam'De de konsol oyunları ile neredeyse aynı.Elden Ring mesela,pc'de 500 iken konsolda 550.

Call of Duty'yi örnek alalım.PC'de euro bazlı anlık olarak güncel alırsın,şu an 1100Tl falan sanırsam.Konsolda sabit 500-600tl.Ayrıca artık Steam'De de konsol oyunları ile neredeyse aynı.Elden Ring mesela,pc'de 500 iken konsolda 550.
Cod bir istisna adamlar Türk lirası desteklemiyordu.Ancak Microsoft sayesinde artık Gamepass veya Steam aracılığıyla uygun fiyata oynayabilme ihtimali yüksek.Elden Ring de Bandai Namco'nun hainliği adamlar 5 yıl boyunca Dark Souls Remastered'a indirim yapmadılar.

Kafam şu an cok karisik PC satayim kurtulayim diyorum. Yeni cikan oyunlari oynamak istiyorum ama ya sistem dusuk kalıyor ya da oyunlarin fiyatlari cok ucuk oluyor. Ayrica merak ettigim diger bir konu diyelim ki Xbox Series X/S aldim Steam hesabimi baglayabiliyor muyum klavye mouse takip Steam'deki oyunlarimi oynayabilir miyim mesela?
Explorer var. Google ın işini görüyo. Geforce now ile konsolda pc gibi oynayabilirsin.

Hocam ben PC almak ile Xbox arasında kalmıştım, Xbox aldım ve mükemmel rahat. PC için 14 15 bin lira vermem gerekiyordu, 3600 liraya Series S almıştım. Tek üzüntüm keske Series X alsaydım. Ona rağmen aksam isten gelip herkes yattığında TV'yi açıp 1 dakikaya oyuna başlamış oluyorum. Yani zaman benim için kıymetli, koltuğa yaslanıp 1 saat takılıyorum. 13 aylık Ultimate üyeliği 285 liraya aldım. İçerisinde Halo, Doom, FIFA, F1, vs. Bayağı oyun var ve bana yetiyor, haricen indirimde 190 liraya RDR2 aldım. Bilgisayara o denli fiyat verseydin eğer çok yoğun kullanmadığım için pişman olmam çok muhtemeldi.

Ayrıca 4K TV de oynuyorum görüntü gayet net ve akıcı.

Oyunları ucuza almanın yolları da var, bazı güvenli sitelerde kardeşlik sistemi üstünden hesapla birlikte oyunlar satılıyor. (örneğin, AC Valhalla 25 TL)

Son olarak ciddi bir meblağ ödeyerek PC yükseltecekseniz konsol alın derim. Halihazırda sağlam bir PC varsa bence bu maceraya gerek yok.

Hocam ben PC almak ile Xbox arasında kalmıştım, Xbox aldım ve mükemmel rahat. PC için 14 15 bin lira vermem gerekiyordu, 3600 liraya Series S almıştım. Tek üzüntüm keske Series X alsaydım. Ona rağmen aksam isten gelip herkes yattığında TV'yi açıp 1 dakikaya oyuna başlamış oluyorum. Yani zaman benim için kıymetli, koltuğa yaslanıp 1 saat takılıyorum. 13 aylık Ultimate üyeliği 285 liraya aldım. İçerisinde Halo, Doom, FIFA, F1, vs. bayağı oyun var ve bana yetiyor, haricen indirimde 190 liraya RDR2 aldım. Bilgisayara o denli fiyat verseydin eğer çok yoğun kullanmadığım için pişman olmam çok muhtemeldi.

Ayrıca 4K TV de oynuyorum görüntü gayet net ve akıcı.

Oyunları ucuza almanın yolları da var, bazı güvenli sitelerde kardeşlik sistemi üstünden hesapla birlikte oyunlar satılıyor. (örneğin, AC Valhalla 25 TL)

Son olarak ciddi bir meblağ ödeyerek PC yükseltecekseniz konsol alın derim. Halihazırda sağlam bir PC varsa bence bu maceraya gerek yok.

Hocam ben Steam'den RDR2 falan almistim konsol alip bir de oradan alsam pahali olur keske Steam'deki oyunlari Xbox'a aktarabilsek ayrica Xbox magazasinda The Last of Us, Days Gone vs. var mı?

Cod bir istisna adamlar Türk lirası desteklemiyordu.Ancak Microsoft sayesinde artık Gamepass veya Steam aracılığıyla uygun fiyata oynayabilme ihtimali yüksek.Elden Ring de Bandai Namco'nun hainliği adamlar 5 yıl boyunca Dark Souls Remastered'a indirim yapmadılar.
Demek istediğim,Steamde de artık fiyatlar arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı