PC satıp Xbox Series S almak

Göktuğ'S

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi yakın zamanda PC satıp Series S almak istiyorum. PC oyun ve günlük işler için almıştım. Ama son zamanlardaki dolar kurları, pandemi, ülkemizin ekonomik problerimden PC piyasası uçmuş. Fiyatlar deli saçması seviyesine çıkmış. Ben zamanında PC 3200 TL civarında almıştım bu gün baktığımda 4500-5000 milleti şamarlamaya çalışıyorlar. Açıkçası bunu hiç etik bulmasamda piyasa şartları kuralları ben belirlemiyorum. Series S 3500 TL civarı 2.el alıp artan para ile üstüne biraz ekleyip laptop almayı planlıyorum siz ne düşünüyorsunuz?

PC sistem özellikleri:
GTX 1650 Super.
i3-9100F
16 GB 3200MHz DDR4 RAM.
H310M. R
450-500 tam hatırlamıyorum PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, başlıkta da belirttiğim gibi yakın zamanda PC satıp Series S almak istiyorum. PC oyun ve günlük işler için almıştım. Ama son zamanlardaki dolar kurları, pandemi, ülkemizin ekonomik problerimden PC piyasası uçmuş. Fiyatlar deli saçması seviyesine çıkmış. Ben zamanında PC 3200 TL civarında almıştım bu gün baktığımda 4500-5000 milleti şamarlamaya çalışıyorlar. Açıkçası bunu hiç etik bulmasamda piyasa şartları kuralları ben belirlemiyorum. Series S 3500 TL civarı 2.el alıp artan para ile üstüne biraz ekleyip laptop almayı planlıyorum siz ne düşünüyorsunuz?

PC sistem özellikleri:
GTX 1650 Super.
i3-9100F
16 GB 3200MHz DDR4 RAM.
H310M. R
450-500 tam hatırlamıyorum PSU.
Bu sistemi XBOX Series S'in ömrü son bulana kadar sorunsuz akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ömür olarak farkı olmaz çünkü XSS'in içerisindeki GPU 1650S gücünde. Gamepass gibi bir nimetten PC'den de yararlanabilirsiniz ve Rekabetçi oyunları da oynayabilirsiniz. PC'nin konsoldan daha fazla avantajı var, karar sizin.

Bu sistemi Xbox Series S'in ömrü son bulana kadar sorunsuz akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ömür olarak farkı olmaz çünkü Xss'in içerisindeki GPU 1650S gücünde. Game Pass gibi bir nimetten PC'den de yararlanabilirsiniz ve rekabetçi oyunları da oynayabilirsiniz. PC'nin konsoldan daha fazla avantajı var, karar sizin.

Ama ileride 1650S oyunlarda güçsüz kalacakken oyunlar Series S'e göre optimize edileceğinden konsol ileriye dönük daha avantajlı maalesef :(. Bir PC kullanıcısı olarak bunu söylüyorum.

Bu sistemi Xbox Series S'in ömrü son bulana kadar sorunsuz akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ömür olarak farkı olmaz çünkü Xss'in içerisindeki GPU 1650S gücünde. Game Pass gibi bir nimetten PC'den de yararlanabilirsiniz ve rekabetçi oyunları da oynayabilirsiniz. PC'nin konsoldan daha fazla avantajı var, karar sizin.

Reis Series S ile RTX desteği var. En zorlayan oyun bile 60 FPS garantili.

Yeni konular

Geri
Yukarı