PC uyku modundayken oyun iner mi?

ANKARALI NAMIKK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bazen gece oyun indirmek için PC'yi açık bırakıyorum ama fakat babam fanlar ses yaptığı için kapatıyor. Ben uyku moduna alsam oyun iner mi?

Merhaba bazen gece oyun indirmek için PC'yi açık bırakıyorum ama fakat babam fanlar ses yaptığı için kapatıyor. Ben uyku moduna alsam oyun iner mi?
Yani sen uyurken kitap okuyabiliyorsan evet demek isterdim.

Hayır fakat tüm sistemi en düşük güç moduna alıp sadece indirmeye bırakırsan muhtemelen fanlar en düşük hızda veya çalışmayacaktır gerek olmadıkça da... bilgisayar babanların odasında mı?

Yani sen uyurken kitap okuyabiliyorsan evet demek isterdim.

Hayır fakat tüm sistemi en düşük güç moduna alıp sadece indirmeye bırakırsan muhtemelen fanlar en düşük hızda veya çalışmayacaktır gerek olmadıkça da... Bilgisayar babanların odasında mı?

Hocam PC odamda ama babamın odası yakın olduğu için ses gidiyor bir de ogzoz fan ses yapıyor aslında BIOS'tan kapatsam ısınma sorunu yaşar mıyım geçici olarak.

Sen bilgisayarı uyku moduna aldığın zaman tüm sistem duruyor, internet kesiliyor. Yani indirmen devam etmez.

MSI Afterburner yardımı ile fanları yavaşlatıp monitörü kapatabilirsiniz.

Sen bilgisayarı uyku moduna aldığın zaman tüm sistem duruyor, internet kesiliyor. Yani indirmen devam etmez.

MSI Afterburner yardımı ile fanları yavaşlatıp monitörü kapatabilirsiniz.

Fanlar zaten boşta yavaş çalışmasına rağmen ses yapıyor kapatsam tamamen ısıs sorunu çıkar mı?

Bilgisayara wake on lan ayarlayın. Babanız uyku moduna geçince çalıştırın bilgisayarı. Ben kapatmıştım ama kapanmamış derseniz eğer uyanırsa. 🤔

Bilgisayarı Otomatik Kapatma Programı V1.3 Bu uygulamayı indir. Monitörü kapat. Pc otomatik saat ayarına göre kapansın. Oyunun indirme süresini yaz,kapansın.

Geri
Yukarı