PC varken PS5 alınır mı?

Semih_D

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, HP Pavilion CD0012NT laptop sahibiyim. Bu bilgisayarla ya lise sonuna kadar gitmeye devam edeceğim ya da 2-3 sene daha kullanacağım ancak aynı zamanda bir PS5 sahibi olmayı düşünüyorum. Ayrıca, PS5 satın aldığım takdirde PS5 aldığıma pişman olabilir miyim? PS5 gerekli mi sizce bana?

Merhaba, HP Pavilion CD0012NT laptop sahibiyim. Bu bilgisayarla ya lise sonuna kadar gitmeye devam edeceğim ya da 2-3 sene daha kullanacağım ancak aynı zamanda bir PS5 sahibi olmayı düşünüyorum. Ayrıca, PS5 satın aldığım takdirde PS5 aldığıma pişman olabilir miyim? PS5 gerekli mi sizce bana?
PS5'i özel oyun için alacaksan pişman etmez ama özel oyun oynamayacaksan pişman eder.

Bir oyuna 1K verecek bütçeniz varsa ve özel oyunlarına gömülürken derseniz olabilir. Ama sizin işinize ne daha çok yarıyacaksa onu seçin. PC niz eski ise ve size lazım oluyorsa PC almanız daha mantıklı olabilir.

Oyun işini offline hesap alarak gidereceğim tek Online oynayacağım oyun büyük ihtimal GTA olur.

Eğer maddi olarak bir sıkıntınız yoksa, bir oyuna 1.000-2.000TL para vermek size koymayacaksa alınır, konsolun zevki bir başka oluyor.

Geri
Yukarı