PC ve telefon için tarayıcı önerisi

• Konuyu başlatan FA5
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 69

FA5

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 11400H RTX 3050 16GB RAM
Arkadaşlar merhaba şu anda telefonda Chrome PC'de Firefox kullanıyorum (2 hafta öncesine kadar Opera GX kullanıyordum) sizce şu an kullandığım tarayıcılar iyi mi yoksa ikisinde de değişikliğe gitmeli miyim?

Arkadaşlar merhaba şu anda telefonda Chrome PC'de Firefox kullanıyorum (2 hafta öncesine kadar Opera GX kullanıyordum) sizce şu an kullandığım tarayıcılar iyi mi yoksa ikisinde de değişikliğe gitmeli miyim?

Yani tarayıcıdan ne bekliyorsunuz? Ve beklentilerinizi karşılayan hangisiyse onu kullanın.

Ben Chrome ve Edge kullanıyorum mesela.

Opera GX öneririm fakat Chrome ile Edge de iyidir.

Neyi alıştıysan onu kullan dostum. Her tarayıcının kendine has iyi, kötü özellikleri var ama en iyi tarayıcı senin en hoşuna giden tarayıcıdır. Ben mobilde Opera, PC de Chrome kullanıyorum şu an.

Geri
Yukarı