PC vs konsol hangisi?

EndlessMisery

Centipat
Arkadaşlar merhaba, daha önceden eski iş bilgisayarı kullanıyordum şu an 5500 civarı bir bütçem var, kasa ve montör gerekiyor.
Sadece oyun oynamak için PC alınır mı? Yoksa.
PS4 mü almalıyım exclusive oyunlar yatarak oynama rahatlığı ve bozulma oyun hataları olmaması beni çok cezbediyor.
Bir yandanda arada LOL atmak vs özlemekten korkuyorum sizce hangisini seçmeliyim PS4 fiyatlarında şu an inanılmaz uçuk 3100 TL civarı.

Kişisel olarak dünya yansa PC derim ben. PS, XBOX hepsini denedim tecrübe ettim ama hiçbiri bir PC tadını vermedi bana. Hatta olsa keşke masaüstü olsa yani. Al PC’yi çok istiyorsan oyun kolu da alırsın. Her türlü iş görür.

PC cok pahalı ve konforlu değilmiş gibime geliyor ve Online oyun oynayacakda pek arkadaşım yok singleplayer oyunlar için PS varken PC çok mantıksız geliyor bir yandanda PC çok büyük bir ihtiyaç gibi ayrıca basit bir örnekten Witcher 3 Steam'da 22 TL şu an PS Store'de 200 TL.

PS4 almak için PS5'i bekliyorum, duruma göre bakıp hoşuma giden neslin PlayStation'unu alacağım. Şu an PS4 Slim'i Xbox One X fiyatına satıyorlar, hiç mantıklı değil. LoL'ü neredeyse her bilgisayarda oynayabileceğiniz için beklemeniz daha mantıklı.

Arkadaşlar merhaba, daha önceden eski iş bilgisayarı kullanıyordum şu an 5500 civarı bir bütçem var, kasa ve montör gerekiyor.
Sadece oyun oynamak için PC alınır mı? Yoksa.
PS4 mü almalıyım exclusive oyunlar yatarak oynama rahatlığı ve bozulma oyun hataları olmaması beni çok cezbediyor.
Bir yandanda arada LOL atmak vs özlemekten korkuyorum sizce hangisini seçmeliyim PS4 fiyatlarında şu an inanılmaz uçuk 3100 TL civarı.
PC alin yanina da oyun konsolu alin.

Sadece oyun diyorsan tartışmaya gerek yok. Ps de öyle online oyunlar var ki LoL, Dota hiçbirini hatırlamıyorsun bile

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı