PC vs. konsol

Sizce hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    106
  • Anket kapandı .
PS5 yazdığınız ikiliden çok daha performanslı.
Oyunları PC'dekinden 2 kat fazla olduğundan aradaki fark kapanır. Hatta PC öne geçer. Görüntü farkı da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam hangi makinede oyun oynamayı seviyorsunuz demiş millet yok oyunlar pahalı yok pc'de oyundan daha fazlasını yaparsın vs vs. Arkadaşlar bi oda düşünün bi yanda pc bi yanda konsol var. Hangisinde oyun oynamayı tercih edersiniz ? Soru bu. Adam dememiş ki konsol mu almak daha mantıklı pc mi diye. Nerelere çekmişsiniz.
Olay tam olarak bu. Birisi yine bütçe belirtmemissin demiş. Yani ne alakası var. Çoğu insan başlığa göre mesaj yazıyor konulara. Eskiden buna post kasma denirdi. Içeriği okuyan az insan var.

Olay tam olarak bu. Birisi yine bütçe belirtmemissin demiş. Yani ne alakası var. Çoğu insan başlığa göre mesaj yazıyor konulara. Eskiden buna post kasma denirdi. Içeriği okuyan az insan var.

Emin ol PC'den oyun oynamayı seven kişi sayısı konsoldan fazladır çünkü yani bana kalırsa konsolda net olarak oynadığın pes FIFA mesela konsolla diğer oyunlar sarmıyor ondan dolayı her ne olursa olsun oyun falan net PC.

Oyunları PC'dekinden 2 kat fazla olduğundan aradaki fark kapanır. Hatta PC öne geçer. Görüntü farkı da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yalnız videonun açıklama kısmındaki sistem: 3090, R9 5950X, 32 GB RAM.
8300 liraya topluyorsanız bu sistemi helal olsun ne diyeyim vallahi...

Pc şu an için konsolun önüne geçmekte benim için. 8000 tl konsola vereceğime rtx 2060-i5 10.nesil ssdli bir sistem toplanabiliyor. Steam gibi sistemlerden oldukça ucuza oyun almak mümkün. Üstüne konsoldan daha iyi bir görüntü kalitesi sunuyor.

Benim anlamadığım konu fiyat konusuna nasıl ve neden geldi? Sorduğum soru ile fiyatların ne ilgisi var? Allah bilir oy kullananlarda fiyattan dolayı kullanmıştır.
Daha az para verip daha iyi bir şekilde oyun oynadığım için doğal olarak daha çok eğleniyorum ? Umarım sizi tatmin etmeyi bu yorumum ile başarmışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı