PC vs konsol

Ve ayrıca konsol oyunlarına para yetmez sürekli 700-800 TL veririm dersen o başka onun yerine RX 6600 ve gamepad alman çok daha mantıklı.

O zaman Steam'e devam edeyim, sonra ekran kartı yükseltip gamepad alırım.

Steam'e yatırım yapacağına Xbox Game Pass alabilirsin ya da onunla uğraşmak istemiyorum Steam kullanmak istiyorum dersen internette her oyun için 10TL hesaplar var mesela Uncharted 4 oynamak istiyorum dersen 10 TL Steam aile paylaşımlı hesaplar var onu alıp oyunun hikayesini bitirebilirsen eğer ki oyun offline bir oyunsa hem oyunu oynadın hem crack ile uğraşmadın hem de Steam'de kullandın bunu tavsiye ederim.

Game Pad aim desteği sağlıyor, ayar olduğum bir mevzu. Tam adamın kafaya nişan alıyorum (hareket yönüne) ateş ediyorum adamın arkasına düşüyor.

Steam'e yatırım yapacağına Xbox Game Pass alabilirsin ya da onunla uğraşmak istemiyorum Steam kullanmak istiyorum dersen internette her oyun için 10TL hesaplar var mesela Uncharted 4 oynamak istiyorum dersen 10 TL Steam aile paylaşımlı hesaplar var onu alıp oyunun hikayesini bitirebilirsen eğer ki oyun offline bir oyunsa hem oyunu oynadın hem crack ile uğraşmadın hem de Steam'de kullandın bunu tavsiye ederim.
Bu konsollarda da var, yıllardır var. Playstationda çok çok aktif şekilde var kardeşlik ve dijital alım satım. İnternet kullanmasını bilen kimse tam fiyat vermiyordur. PC'de illegal olarak oynamak dışında konsolda bu yöntemleri kullanınca PC'den daha ucuza oynanabiliyor zaten.

Ama ben PC'den oynamakla bir derdi olmayan birine Xbox yerine PC öneririm. Masaüstünde oynamak sorun değilse controller takınca Gamepass ile birlikte Xbox'ın aynısı zaten. Fazlası olarak da Steam var, PS oyunları geliyor, PC özel oyunlar var vs.

Geri
Yukarı