PC vs konsol

GT 1030'lu sistem mi? Xbox One S mi? PS 4 Slim mi?

• Oy verenlerin toplamı
    28
Peki imzamdaki sisteme PSU+RX570 mi PS4 Slim mi Xbox s mi? Oyunlar sıkıntı değil çünkü aylık 300 burs alıyorum hani 3 4 ayda bir oyun alırım zaten durmadan oyun değiştiren biri değilim hatta bağlanırım falan :)
Bak hemen sağda RX580 no signal hatası yazıyor. Haha. Sahip olduğun sistem günlük kullanım için yeterli bir sistem. Oyun alma imkanın da varmış ne güzel. Al bi' konsol bak keyfine.

Onu bilmem ama (reklam olmasın) İstanbul bilişim çok ucuza satıyor ben oradan aldım PS 4 Pro mu hem de bu sene 2400 TL'ye tek farkı garanti Sony'nin değil İstanbul bilişimin.

Teşekkürler mesaj için 10 yıllık klavye mouseun yerini Gamepad tutabilir mi sizce? Yani alışmam çok uzun sürer mi?
Bak hemen sağda RX580 no signal hatası yazıyor. Haha. Sahip olduğun sistem günlük kullanım için yeterli bir sistem. Oyun alma imkanın da varmış ne güzel. Al bir' konsol bak keyfine.

Doğru aslında PS4'ün 4000 lira olduğu şu zamanda konsolda tek çare Xbox gibi duruyor.
1050 Ti´a çıkabilirseniz PC derim.

RX570E de çıkabilirim ama anakartım da çıkabilir mi?

Teşekkürler mesaj için 10 yıllık klavye mouseun yerini Gamepad tutabilir mi sizce? Yani alışmam çok uzun sürer mi?

Doğru aslında PS4'ün 4000 lira olduğu şu zamanda konsolda tek çare Xbox gibi duruyor.

RX570E de çıkabilirim ama anakartım da çıkabilir mi?

İlk yorumuna katılıyorum bence de tutmaz ama PC al zaten PS 5 ya da Xbox s series çıkacak azcık bekle PC al. Para biriktir PS 5 al bence

İlk yorumuna katılıyorum bence de tutmaz ama PC al zaten PS 5 ya da Xbox s series çıkacak azcık bekle PC al. Para biriktir PS 5 al bence.

Şey olayını duymuşsunuzdur danimarka olması lazım bir teknoloji marketi PS5'in fiyatını duyurdu falan yanlış hatırlamıyorsam o mağaza fiyatının saf hali 6000 TL + ötv ve gümrük vergisi falan da dahil olur harçlıklarımla bu denli bir parayı denkleyemem gibi yine de mesajınız için teşekkür ederim.

ilk yorumuna katılıyorum bencede tutmaz ama pc al zaten ps 5 yada xbox s series çıkacak azcık bekle pc al para biriktir onları al bence
Şey olayını duymuşsunuzdur danimarka olması lazım bir teknoloji marketi PS5'in fiyatını duyurdu falan yanlış hatırlamıyorsam o mağaza fiyatının saf hali 6000 TL + ötv ve gümrük vergisi falan da dahil olur harçlıklarımla bu denli bir parayı denkleyemem gibi yine de mesajınız için teşekkür ederim.
benim artık önerim kalmadı ama ilginiz için ben teşekkür ederim iyi günler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı