PC vs konsol

Chairax

Centipat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Konsol mu alsam PC'ime takviye mi yapsam kararsızım ve artık fazla aşırı oldu bu kararsızlık.

Bilgisayar geliştirirsem mağaza imkanlarına göre RX 560 4 GB ROG STRIX OC + 12 GB RAM + yeni bir anakart + i3 9100F olacak fakat konsol alırsam PS4 Pro alacağım. Hangisi sizce? Artıları ve eksileriyle birlikte yazarsanız mutlu olur ve bu kargaşama son bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Konsol mu alsam PC'ime takviye mi yapsam kararsızım ve artık fazla aşırı oldu bu kararsızlık.

Bilgisayar geliştirirsem mağaza imkanlarına göre RX 560 4 GB ROG STRIX OC + 12 GB RAM + yeni bir anakart + i3 9100F olacak fakat konsol alırsam PS4 Pro alacağım. Hangisi sizce? Artıları ve eksileriyle birlikte yazarsanız mutlu olur ve bu kargaşama son bulurum.
Rx 560 günümüzde tatmin etmeyecektir. PS4 Pro alın.

RX 560 yerine RX 570 alabilirsen pc ile devam etmen daha iyi olur. İkisi arasında fiyat farkı neredeyse yok. Ayrıca 9100f yerine ryzen 5 1600 alabilirsin. Çok daha güçlü bir işlemci ve fiyat farkı yok denecek kadar az. Aklındaki fiyat bandını söyleyebilirsen uygun sistem parçası konusunda tavsiyede bulunabilirim.

PUBG LOL CS-GO Apex türü rekabetçi oyunlara ilginiz varsa PC'yi Upgrade etmelisiniz.
Ancak (GTA Metro, Assasins Creed, Just Cause, Battle Field ) hikayeli oyunlar tercihinizse PS4 Pro'daki optimizasyonu PC'de bulamazsınız.
Tercihinizi bu kriterlerde yapın.

PS4 oyunları aşırı pahalandı ve PS4'de bir oyunu bitirdikten sonra diğer oyun içi para verebilecek misin oda var? PS4 bu devirde alınmaz bence PC al derim.
ben verebiliyorum.
PUBG LOL CS-GO Apex türü rekabetçi oyunlara ilginiz varsa PC'yi Upgrade etmelisiniz.
Ancak (GTA Metro, Assasins Creed, Just Cause, Battle Field ) hikayeli oyunlar tercihinizse PS4 Pro'daki optimizasyonu PC'de bulamazsınız.
Tercihinizi bu kriterlerde yapın.
Konsolun kendine has oyunları çok hoşuma gitti ve dediğin oyunlardan çok gıcık kapıyorum.
Ne tarz oyun oynayacaksınız?
Exclusive ve GTA 5 , WWE 2K20 , UFC 3 gibi oyunlar oynayacağım muhtemelen.
RX 560 yerine RX 570 alabilirsen pc ile devam etmen daha iyi olur. İkisi arasında fiyat farkı neredeyse yok. Ayrıca 9100f yerine ryzen 5 1600 alabilirsin. Çok daha güçlü bir işlemci ve fiyat farkı yok denecek kadar az. Aklındaki fiyat bandını söyleyebilirsen uygun sistem parçası konusunda tavsiyede bulunabilirim.
Fiyat bandım 2.300TL

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı