PC yormayan Anti-Virüs Programı önerisi

En büyük korkum özellikleri çok fazla sınırlandırarak satın almaya zorlaması.
Yok hayır, o kadar değil.
1620033306158.png

İhtiyacınız olan her şey var, yazılım temizleyici olarak ayrı bir program kullanırsınız.

Eki Görüntüle 1004789

İhtiyacınız olan her şey var, yazılım temizleyici olarak ayrı bir program kullanırsınız.
Mesela AVG'de trojan olduğunu gösteriyordu ama onu silmek için ücret istiyordu. Ben de Malwarebytes indirmiştim. 14 gün sonra gerçek zamanlı koruma için premium gerekiyordu. Defender'ın yetmeyeceğini düşündüğümden böyle bir yola başvurdum.

Mesela AVG'de trojan olduğunu gösteriyordu ama onu silmek için ücret istiyordu. Ben de Malwarebytes indirmiştim. 14 gün sonra gerçek zamanlı koruma için premium gerekiyordu. Defender'ın yetmeyeceğini düşündüğümden böyle bir yola başvurdum.
Kaspersky'da gerçek zamanlı koruma sınırı yok, siz farketmeden siliyor virüsü neredeyse. Onlar "dandik" açıkçası.

1620033980043.png

Hocam bende böyle gözüküyor. Seninki gibi gözükmesi için illa satın mı almam gerek. Yoksa ne yapmalıyım?

edit. Yanlış programı indirmişim galiba. Diğerini deniyorum şu anda.
2. edit. Şu anda başarlılı oldu. Teşekkür ederim konuya cevap veren herkese. 30 günlük premium deniyorum. Umarım sonrasında çok fazla satın almaya zorlamaz. Tekrardan teşekkürler.
Eki Görüntüle 1004789

Bu arada bir sorum daha var. Parola yöneticisi free sürümünde yok mu yoksa siz mi indirmediniz?

Son düzenleme:

Avast!/AVG satın almaya zorluyor, aksi takdirde önerirdim, başarılı yazılımlar.
PC yormayan demiş BitDefender önermişsin biraz garip kaçmış sanki.
Ben eset kullanıyorum ama hangi versiyon unuttum açmadığım için çok rahat bi sıkıntı görmedim
Av testlerinde gayet kötü sonuçlar alıyor. En overrated antivirüs.

Geri
Yukarı