PC37X vs PC38X Sennheiser

SIOBHAN

Kilopat
Mh752 aldım iade edeceğim de bu iki kulaklık arasındaki fark nedir, fiyatlarına değer mi?

Üyelik olmadan ürünler görünmeyebilir drop linklerinde. PC38X yeni versiyonu, baya olumlu incelemeleri mevcut. Kargo + gümrük vergisi ile birlikte 200-220$ gibi bir fiyata gelir tahminen. PC38X'i almadan önce şu videolara göz atabilirsiniz fikir vermesi açısından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üyelik olmadan ürünler görünmeyebilir drop linklerinde. PC38X yeni versiyonu, baya olumlu incelemeleri mevcut. Kargo + gümrük vergisi ile birlikte 200-220$ gibi bir fiyata gelir tahminen. PC38X'i almadan önce şu videolara göz atabilirsiniz fikir vermesi açısından.

Videoları izledim çok beğenilmiş ancak fiyatı çok fazla o yüzden araştırayım dedim, teşekkür ederim.

Kulaklığa gelen ses mikrofona gidiyor. Sorunu yaşayanlar olmuş daha önceden ama markaya ve aldığım siteye sorduğumda böyle bir sorunun herkeste olmadığını söylemişlerdi, bende oldu. Mh751'de olmamıştı ama onu da belirteyim.

Bende PC38X siparişi verdim bekliyorum, şuan Almanya'da 10 güne elimde olur diye umuyorum. Vergi işi şansa kalmış gibi net bir bilgi yok malesef. Ürün geldikten sonra fikirlerimi paylaşırım.

Drop.com dan aldiysaniz vergi odeniyor teslimatta. Amazondan aldiysaniz alirken odeniyor.
Drop sitesinden aldım. Ürünü gümrükten çıkartmak için önce mi ödememiz gerekiyor yoksa kapıda veya şubede mi ödüyoruz?
Sanırım ürün şuan yolda.

Dosya Ekleri

• DHL Takip.png
    DHL Takip.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 123

Yeni konular

Geri
Yukarı