PC37X vs PC38X Sennheiser

SIOBHAN

Kilopat
Mh752 aldım iade edeceğim de bu iki kulaklık arasındaki fark nedir, fiyatlarına değer mi?

Gümrük vergisi ne kadar ödediniz acaba? Drop üzerinden mi aldınız ve kulaklık hakkında yorumunuzu, görüşünüzü yazabilir misiniz, almayı düşünüyorum ben de.
204 lira gümrük vergisi ödedim. Evet Drop üzerinden aldım. Ses kalitesi olarak tertemiz sesi var mikrofon kalitesi de çok başarılı. Cs-Go tarzı oyunlarda rahatlıkla ses kasılıyor. Müzik olarakta idare eder en azından benim için yeterli. Gözlük kullandığımdan dolayı bende kulak ağrısı yapıyor ancak nadiren lensle kullanıyorum o zaman çok daha rahat oluyor. Eksi olarak dışarıya ses tahmin ettiğimden fazla gidiyor. Genel olarak tavsiye ederim, memnunum. Merak ettiğiniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
204 lira gümrük vergisi ödedim. Evet Drop üzerinden aldım. Ses kalitesi olarak tertemiz sesi var mikrofon kalitesi de çok başarılı. Cs-Go tarzı oyunlarda rahatlıkla ses kasılıyor. Müzik olarakta idare eder en azından benim için yeterli. Gözlük kullandığımdan dolayı bende kulak ağrısı yapıyor ancak nadiren lensle kullanıyorum o zaman çok daha rahat oluyor. Eksi olarak dışarıya ses tahmin ettiğimden fazla gidiyor. Genel olarak tavsiye ederim, memnunum. Merak ettiğiniz bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım.
Ben de alacaktım fakat stokta şuan yok ve ön satış olarak sipariş verilebiliyor. Peki dışarıya giden ses nasıl mesela mikrofonda konuşurken karşı tarafa gider mi ya da yayın gibi bir ortamda?

Ben de alacaktım fakat stokta şuan yok ve ön satış olarak sipariş verilebiliyor. Peki dışarıya giden ses nasıl mesela mikrofonda konuşurken karşı tarafa gider mi ya da yayın gibi bir ortamda?
Yok o kadarda değil sadece müzik dinlerken falan çevrenizdekiler çok az duyar. O da beni etklilemiyor açıkçası kendi odamda olduğumdan.

PC38X stokta şu an Drop'ta sanırım. PC37X stokta değil, onun da eşiti Game One diye biliyorum. Ben de Game One almayı düşünüyorum ama şu ses sızdırma olayından endişeleniyorum biraz. Discord'ta karşı tarafa bilgisayar sesi gidiyor demiş bazı yabancılar.

@MaxiGG PC38Xte oyun oynarken Discord'ta karşı tarafa oyun sesi gidiyor mu acaba test ettiniz mi hiç?

PC38X stokta şu an Drop'ta sanırım. PC37X stokta değil, onun da eşiti Game One diye biliyorum. Ben de Game One almayı düşünüyorum ama şu ses sızdırma olayından endişeleniyorum biraz. Discord'ta karşı tarafa bilgisayar sesi gidiyor demiş bazı yabancılar.

@MaxiGG PC38Xte oyun oynarken Discord'ta karşı tarafa oyun sesi gidiyor mu acaba test ettiniz mi hiç?
Değil, önsipariş ediliyor. 30 Nisan'da gönderim. Aslında ben de Game Zero beğeniyordum fakat yıl olarak eski ürün olduklarından ve fiyatları da güncellere göre yüksek olduğundan tereddütteydim. Fikrin var mı bunlara dair?

Değil, önsipariş ediliyor. 30 Nisan'da gönderim. Aslında ben de Game Zero beğeniyordum fakat yıl olarak eski ürün olduklarından ve fiyatları da güncellere göre yüksek olduğundan tereddütteydim. Fikrin var mı bunlara dair?

Olabilir vallahi bilmiyorum. Ama Sennheiser her zaman pahalı, en az indirim yapan şirketlerden biridir büyük ihtimal. Ben G430'dan geçeceğim, 1 yıldır G430'a benzer sesi, mikrofonu iyi ve mikrofonunu kablodan hızlıca kapatabileceğim bir kulaklık arıyorum. Bir türlü doğru düzgün bulamadım, MH752 acayip övüldü. Aldım, 1 gün sonra iade ettim. Bilgisayardaki ses karşı tarafa gidiyordu ve kulaklarımı boğuyor gibi hissediyordum. Arctis kullanan arkadaşlarıma bakıyorum, mikrofonları çok kötü. Tıkandım vallahi, bulamıyorum güzel bir kulaklık 😁

Böyle bişeyi yaşamadım hiç. Mesela dc de oyun oynarken oynadığım oyunun sesini arkadaşım mı duyuyormuş?

Ayrıca bende siparişi ocakta verdim 1 Mart'ta kargolanacak diye aşşağıda ki yazıyı görmemiştim sonrasında ertesi gün kargoya verildi ve 3 haftada elime ulaştı. Ama şuan ki durum nedir bilmiyorum.

Geri
Yukarı