Ücretsiz PC'de Clash of Clans'ta 300 TL indirim

Hocam bende birden fazla hesap var 1 hesabımda indirim çıktı aldım başka hesaptan başka Gmail ile deniyorum gene 300 TL indirimi onaylanan hesaptan bunda gözükmüyor bunun nedeni sadece 1 bilgisayarda 1 kere olabileceğinden mi sizce bazı arkadaşlar böyle diyordu sanki.

Hayır şöyleki indirim çıkan hesabımla önceden alışveriş yapmıştım
Ama ötekilerde hiç alışveriş yapmadım eğer öyle bir şey varsa onlara altın bilet alacağım indirim çıksın diye ona göre hareket edeyim eğer hiç alışveriş yapmadığım için değil de 1 bilgisayardan sadece 1 hesap için indirim çıkıyorsa hiç heyecana gerek yok öteki hesaplara altın bilet almayayım bedavadan.
Farklı bilgisayardan denemelisin aynı pc'den 2. defa indirim gelmiyor.

Bende de aynı durum mevcut, çözüm bulabildin mi acaba?

Böyle bir konu var ama bugün canlı destek kapalı. Manuel olarak değiştirebilirsen Amerika yapıp deneyebilirsin. Ben değiştiremedim.

Hocam bende birden fazla hesap var 1 hesabımda indirim çıktı aldım başka hesaptan başka Gmail ile deniyorum gene 300 TL indirimi onaylanan hesaptan bunda gözükmüyor bunun nedeni sadece 1 bilgisayarda 1 kere olabileceğinden mi sizce bazı arkadaşlar böyle diyordu sanki.

Hayır şöyleki indirim çıkan hesabımla önceden alışveriş yapmıştım.
Ama ötekilerde hiç alışveriş yapmadım eğer öyle bir şey varsa onlara altın bilet alacağım indirim çıksın diye ona göre hareket edeyim eğer hiç alışveriş yapmadığım için değil de 1 bilgisayardan sadece 1 hesap için indirim çıkıyorsa hiç heyecana gerek yok öteki hesaplara altın bilet almayayım bedavadan.

Arkadaşlar bu olay kesin mi aynı PC'den başka hesaplara çıkmıyor mu indirim ona göre alışveriş yapacağım bilen varsa yazsın lütfen.

O sıkıntılı bro, sistem algılarsa kalıcı ban yersin.

Hocam komik bir şekilde bir sıkıntı olmadı. Bilgisayarı sıfırladım tekrardan alışveriş yapabildim. İlk başta altın bilet almıştım şimdi de arka plan aldım. Yarın kampanya devam edecekse yarın da aynı işlemi yapıp tekrardan arka plan alacağım.

Geri
Yukarı