PC'de PS4 kolu çalışır mı?

ahmetkvn

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar benim PC'de gamepad ile hangi oyunları oynayabilirim? Bir de PS4 kolunu PC'ye taksak yine gamepad taktığımız oyunları oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Magnezyum kontrolcü desteğini belirtir o oyun zeki kardeşim. PS4 kolu desteğini belirtmez. Windows sebebiyle Xbox ve Steam sebebiyle de Steam Controller desteğini belirtir. O başka konu. Konu sahibi PS4 kontrolcüsü PC'de çalışır mı diyor en başta.

Kardeşim ben PS4 kolu desteği mi belirtir diyorum yanlış anlamışsın CS'de destek yok oynayamaz mesela onu anlatmaya çalışıyorum.

Kardeşim ben PS4 kolu desteği mi belirtir diyorum yanlış anlamışsın CS'de destek yok oynayamaz mesela onu anlatmaya çalışıyorum.
Oyunun Steam sayfasında desteği görülüyor Driver'larını kurarak kullanabilirsiniz.
Kontrolcü desteği varsa, PS4 kolunu da destekliyor demişsin. Adamı tonla masrafa sokup, ben onu kastetmedim demek yakışmaz. Kontrolcü desteği olan oyunlar PS4 desteğine resmi olarak sahip değil. Sony sağ olsun kendini ayrı tutmaya çalışıyor her türlü. Dediğin hiç de iyimser bir şey değil. İnsanı yanıltacak bir bilgi.

Kontrolcü desteği varsa, PS4 kolunu da destekliyor demişsin. Adamı tonla masrafa sokup, ben onu kastetmedim demek yakışmaz. Kontrolcü desteği olan oyunlar PS4 desteğine resmi olarak sahip değil. Sony sağ olsun kendini ayrı tutmaya çalışıyor her türlü. Dediğin hiç de iyimser bir şey değil. İnsanı yanıltacak bir bilgi.

Anlatamadım hocam neyse uzatmayacağım saygı duyduğum bir insansınız saygısızlık etmek istemem.

Anlatamadım hocam neyse uzatmayacağım saygı duyduğum bir insansınız saygısızlık etmek istemem.
Teşekkür ederim yorumunuz için, ben de yanlış anlamış olabilirim ama tekrar okuduğumda bile yorum yanlış anlaşılabilir gibi geliyor hala. Siz de soruyu soran kişi olabilirdiniz, amacım kimsenin parasını boşa harcayıp boş beklentilere girmemesini istememdir. İyi geceler. Daha sonra netliğe kavuştururuz. :)

Her oyunda çalışmaz, ancak bazı oyunlarda programsız çalışıyor örneğinden; Cyberpunk 2077, RDR2, NBA 2K 2021, FIFA 22, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Horizon Zero Dawn, Detroit Become Human, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Prey, Fall Guys vsvsvs gibi oyunlarda hiç program gerektirmeden kolu tanıyor ve üçgen kare orijinal semboller çıkıyor. Ama her oyunda yok dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı