PC'de virüs mü var?

Art arda bas açıldığı an basılı tutarsan algılayamaz

Fn+F4 veya Fn+F8 olarak deneyebilir misin? Açılır açılmaz bir anda basma bir saniye aralık bırak bunlara bas tamam mı?

Basili mi tutcam.

Hocam olmuyor ya
  1. Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  2. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  3. Windows'un başlatıldığına ilişkin ilk işareti gördüğünüzde (örneğin, bazı cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken üreticinin logosu görüntülenir) cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  4. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  5. Windows yeniden başlatıldığında cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  6. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  7. Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasını bekleyin. winRE moduna gireceksiniz. (Microsoft)

1656158512108.png

1656158519113.png

1656158530757.png

Bu ekrandan Komut İstemi seçeneğini seçip bir önceki mesajda verdiğim komutları yazın ve onaylayın.

Kendi programını bile virüs saydı ve Steam'IDE. Bilgisayarda yavaşlık söz konusu bile değil, bu durum için yardım eder misiniz?
Burada doğruya doğru konuşalım. Defender kötü bir antivirüstür. Defender kullanmayın. Hitman Pro ya da Malwarebytes indirip tam tarama yapabilirsin.

Burada doğruya doğru konuşalım. Defender kötü bir antivirüstür. Defender kullanmayın. Hitman Pro ya da Malwarebytes indirip tam tarama yapabilirsin.
Kesinlikle hocamız teorik anlatımı biliyor ama deneyimlememiş sadece
Bende linüx sistemlerinde güvenlik açıkları üzerine çalışıyorum 11 yaşından beri (modemlere hashcatle başladık bu işe) ama beni biraz küçük gördü galiba
Konu farklı yere kaydı ben de sohbeti uzatmak istemiyorum zaten

1. Cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  2. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  3. Windows'un başlatıldığına ilişkin ilk işareti gördüğünüzde (örneğin, bazı cihazlarda cihaz yeniden başlatılırken üreticinin logosu görüntülenir) cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  4. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  5. Windows yeniden başlatıldığında cihazınızı kapatmak için güç düğmesini 10 saniye boyunca basılı tutun.
  6. Cihazınızı açmak için güç düğmesine tekrar basın.
  7. Cihazınızın tamamen yeniden başlatılmasını bekleyin. winRE moduna gireceksiniz. (Microsoft)

Eki Görüntüle 1431186
Eki Görüntüle 1431187
Eki Görüntüle 1431188
Bu ekrandan Komut İstemi seçeneğini seçip bir önceki mesajda verdiğim komutları yazın ve onaylayın.
1ehs isidisbd hfif

Evet hocam sonra napcam

Hocam biraz hizlo cevaplarsaniz

Dosya Ekleri

• 20220625_150749.jpg
    20220625_150749.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 50
1ehs isidisbd hfif

Evet hocam sonra napcam
Gelişmiş onarıma tıklayın, komut istemini açıp konudaki kodu yazın.
Kesinlikle hocamız teorik anlatımı biliyor ama deneyimlememiş sadece
Hayır deneyimledim, çalıştığım onlarca bireysel kullanıcıyabelirli başlı ince ayarlar yaparak AV ihtiyacını giderdim. Siz hala benim Defender'ı en iyi AV olarak gördüğümü sanıyorsunuz sadece. Dün size bir konumu atmıştım ve orada Defender'ın hangi koşullarda kullanılması gerektiğini yazmıştım. Defender'ın standart ev kullanıcısının dışına çıkıldığında rezalet performans verdiğini orada da yazdım, dünkü mesajlarımızda da yazdım.
Önerdiğiniz Hitman.Pro gerçek zamanlı koruma sunmuyor, ayrıca Defender belirli koşulların dışına çıkıldığında kötüdür.

Hocam paralo istiyor

Hayır deneyimledim, çalıştığım onlarca bireysel kullanıcıyabelirli başlı ince ayarlar yaparak AV ihtiyacını giderdim. Siz hala benim Defender'ı en iyi AV olarak gördüğümü sanıyorsunuz sadece. Dün size bir konumu atmıştım ve orada Defender'ın hangi koşullarda kullanılması gerektiğini yazmıştım. Defender'ın standart ev kullanıcısının dışına çıkıldığında rezalet performans verdiğini orada da yazdım, dünkü mesajlarımızda da yazdım.

Önerdiğiniz Hitman.Pro gerçek zamanlı koruma sunmuyor, ayrıca Defender belirli koşulların dışına çıkıldığında kötüdür.

Hocamm parola istiyorr

Böyle

Dosya Ekleri

• 20220625_151659.jpg
    20220625_151659.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 48

Geri
Yukarı