PCE Turkey burs imkanları nasıldır?

Selam bilgin var mı?

Birkaç gün önce mail attım. Kanada veya Amerika'nın fiyatını merak edeceğini düşünerek yazıyorum.

program bedelleri: Okul, konaklama, okul servisi, 3 öğün yemek, oryantasyon kampları, okul materyalleri, mentorlük, sigorta, vize dahil, sadece uçak bileti hariç;

Kanada 1 dönem 18 bin USD, 1 yıl 25 bin USD (eyaletlere göre program bedelleri değişiklik göstermektedir.)

Amerika 1 yıl özel yatılı lise 30.000-50.000 USD (%50 burslu program)

Fiyatlar ortalama bu şekildeymiş ve maalesef burs imkanı yokmuş. Bu üstte yazdıklarım bana gelen maile ait. Aklında bir soru kaldıysa bana sorabilirsin ya da [email protected] adresine mail atabilirsin.

Gitmeyi düşünüyor musun biraz tuzlu geldi bana yes programı vardı o tamamen ücretsizdi her şeyin karşılanıyordu bende bu programı onun gibi düşünmüştüm.

Gitmeyi düşünüyor musun biraz tuzlu geldi bana yes programı vardı o tamamen ücretsizdi her şeyin karşılanıyordu bende bu programı onun gibi düşünmüştüm.

Gitmeyi planlıyorum. Bende başlarda YES programı gibi düşündüm fakat değilmiş. YES programının sıkıntısı bir sene okuyup geliyorsun, geldiğin zaman aynı sınıfı tekrar etmen gerekiyor. Buranın avantajı oradan mezun olma imkanın var, başka programlarda var belki daha uygunu vardır araştırmak gerekiyor. Bu arada YES programının dezavantajı benim bildiğim sadece 50 kişi gidebiliyor ve mülakatta zorluyorlar.

Gitmeyi planlıyorum. Bende başlarda yes programı gibi düşündüm fakat değilmiş. Yes programının sıkıntısı bir sene okuyup geliyorsun, geldiğin zaman aynı sınıfı tekrar etmen gerekiyor. Buranın avantajı oradan mezun olma imkanın var, başka programlarda var belki daha uygunu vardır araştırmak gerekiyor. Bu arada yes programının dezavantajı benim bildiğim sadece 50 kişi gidebiliyor ve mülakatta zorluyorlar.

Umarım en yakın zamanda gidebilirsin kaçıncı sınıfsın en son sadece liseliler gidebiliyordu sanırım bende gitmeyi çok istiyorum ama fiyat çok pahalı değer mi sence bir de bunda da 15 kişi alınmıyor mu sadece Instagram hesabında öyle diyordu Kanada için 24 Mart'ta sınavı vardı.

Umarım en yakın zamanda gidebilirsin kaçıncı sınıfsın en son sadece liseliler gidebiliyordu sanırım bende gitmeyi çok istiyorum ama fiyat çok pahalı değer mi sence bir de bunda da 15 kişi alınmıyor mu sadece Instagram hesabında öyle diyordu Kanada için 24 Mart'ta sınavı vardı.

Kanka ben 9. sınıfım 11 ve 12 için düşünüyorum. Fiyat konusu ülkenin hali malum elimizden geleni yapmamız lazım. Sen kaçıncı sınıfsın veya kaçıncı sınıf için düşünüyorsun, bu arada kusura bakma kanka sınav haftası cevap veremedim.

Kanka ben 9. sınıfım 11 ve 12 için düşünüyorum. Fiyat konusu ülkenin hali malum elimizden geleni yapmamız lazım. Sen kaçıncı sınıfsın veya kaçıncı sınıf için düşünüyorsun, bu arada kusura bakma kanka sınav haftası cevap veremedim.

Kanka bende senin gibi düşünüyorum 10 11'de olabilir ya da benim için 11 12 biraz geç olabilir senin ailen falan izin veriyor mu haklısın fiyatlar pahalı ama geleceğimiz için elimizden geleni yapmamız lazım.

Geri
Yukarı