Kodland Turkey Güvenilir mi?

Merhaba, ben kodlama eğitimi almak istiyorum. Bugün bir hoca ile dersimizi gerçekleştirildik, memnun kaldım. Satın almak istiyorum paketlerinden fakat güvenilir mi?

@36124 @Sir Benjamin tlp hocam forumda bir tane öğretmen vardı, unuttum rica etsem etiketleme şansınız var mı?

Ha bire hoca değiştirmek, muhatap bulamamak ve öğretmenlik çalışma izni olmayan hocalarda ders görmek istiyorsanız çok sorun yok. Bunların haricinde bir sıkıntısı olmadığını düşünüyorum.

Güvenilir değil.

Güvenilir değil.

Evet.

Güvenilir değil.

Fikriniz değişti mi? Memnundunuz?

Fikriniz değişti mi? Memnundunuz?
Hocam sonradan ortaya çıktı. İlk başta bize oyun yapabilecek satabilecek dediler. Sonrasında Unity dediler. İlk ders sürecinde Phyton gösterdiler. Sonrasında hocaya dedim, hocam biz Unity görecektik Phyton niye görüyoruz dedim? Hoca ben Phyton öğretmeniyim, ders sonlarına doğru Unity görebilirsiniz dedi. Ders kurs sonu çok az kaldı, ve hocalarımız değişti başka öğretmene sorduğum da şu yanıtı aldım " Bu kursu tamamlayınca Unity kursunu satın alabilirsiniz" dedi. Siz benle dalga mı geçiyorsunuz? Unity diyip kurs sonunda dersi alacaksınız, sonra Phyton görecek misiniz efendim öyle mi?

Konuyu okursanız anlarsınız hocam.

Bu arada tüm tümüne para iadesi aldım, hakem heyeti ile dava açtım tüm paramı aldım.

Geri
Yukarı