PCI-e 6 pin konektörleri nasıl bağlanmalıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamdır arkadaşlar. :D çok sağolun birazdan şu güç kablolarının fotosunuda koyacağım. Kartın kutusunu açıp montajını buraya fotolarla koyarım ayrı bir konuda. :D

Sapphire HD 7870 Dual-X alabilirsin. AMD, 7890 çıkartabileceğine dair haberler var. Konuyla ilgisi olmasa da güncel kartları tavsiye ederim.

Arkadaşlar işte kabloların fotosu:

Şimdi ben fotoda elimde tuttuğum ve karta takılı olan uçları yan yana mı bağlayacağım?

Ya amma tırsakmışsın be kanka. Senden beklemezdim, aylarca böyle sorunları olan arkadaşlara bu tür konularda yardım ettik şimdi kendininkini bağlayamıyormusun? :D Burada yapılabilecek tek risk işlemciyi besleyecek 8 pin kabloyu ekran katına takmak. Burada bu hatayı yapman imkansız, zira ekran kartında 8 pin güç girişi yok. Ve olsa bile artık özel şekillerinden dolayı her yere takamazsın o kabloyu. Evet o elinde tuttuğun kabloyu ve aynısından bir tane daha kabloyu ekran kartına takacaksın.

Abi daha gelmedi kart önhazırlık yapıyorum. :D O kadar para verdik yakmayalım kartı. :D :D Cuma gelicek inşallah kart.

Kardeşim sen yine iyisin. Ben bütün harçlıklarımı verdiğim bir ekran kartını takmaya bile korkarım yani. Gidip bakkala taktırıyorum valla . Zaten para almıyor.

Çünkü ben çok sakarım , kesin bir şey yaparım yani karta .

Ben bilgisayarı aldığım gün, ekran kartını söktüm, işlemciyi söktüm, inceledim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı