pckolik.com açılışa özel indirimler

1636370985042.png

İtopya ile karşılaştırdığımda sonuç bu çıktı. Parçaları sitedeki en yüksek ve en düşük fiyatlara ve stokta olmalarına göre seçtim. Spesifik parçalarda daha yüksek fiyatlar olabilir tabii ki. Biraz firma personeliymişim gibi algılanabilir hiçbir bağım yok firma ile 😅

Yasin hocam inanın dil dökmenize hiç değmez. Sizin bu siteleri haftalardır nasıl altüst ettiğinizi ben biliyorum. İnsanlar tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan konuşmayı çok seviyorlar. Böylesine üst düzey bir ekran kartınının bulunduğu bir sistemi ben bu fiyat bandında hiçbir sitede görmedim. İsmi geçen diğer siteleri günlerdir ben de araştırıyorum. Diğer sistem parçalarını ortalama tutup giriş seviye ekran kartı takmakla olmuyor bu iş. Yok mini model yok en çok ısınan D tier model…
Ticaret böyle yapılmaz ve yapılmamalı.

Boş yorumlara asla aldırış etmeyiniz. Canavar gibi bir ekran kartınız ve canavar gibi bir işlemciniz var. Düşük kalan bir iki parçayı da zamanla indirimlerle çok rahat geliştirebilirsiniz fakat o ekran kartını bu bütçeyle her zaman bulamazsınız. Ram, anakart, soğutucu vs. bunlar çok rahat indirime girer; fakat S tier, A tier bir ekran kartı öyle kolay kolay indirime girmez. Hazır sistemlere olan talep çok arttığı için ekran kartı dışındaki sistem parçalarını ucuza bulmak çok kolaylaştı. Adamlar 900 liraya PCi Express 4 destekli üst segment 1TB hafızalı SSD satıyorlar. Varın siz düşünün.

Biz burada oyun odaklı bilgisayar satın alıyoruz sonuçta. Ekran kartını üst seviye tutmayacağız da ne yapacağız? Kaldı ki aldığınız sistemdeki bileşenlerin çoğu gayet kaliteli ki bunun böyle olduğunu Sosyal’de sözüne itimat edilen çoğu insan da teyit etti. Şu an ben keşke sizin yerinizde olabilsem diyorum açıkçası. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Bol FPS’li günler diliyorum. 😎

Son düzenleme:
Yasin hocam inanın dil dökmenize hiç değmez. Sizin bu siteleri haftalardır nasıl altüst ettiğinizi ben biliyorum. İnsanlar tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan konuşmayı çok seviyorlar. Böylesine üst düzey bir ekran kartınının bulunduğu bir sistemi ben bu fiyat bandında hiçbir sitede görmedim. İsmi geçen diğer siteleri günlerdir ben de araştırıyorum. Diğer sistem parçalarını ortalama tutup giriş seviye ekran kartı takmakla olmuyor bu iş. Yok mini model yok en çok ısınan D tier model…
Ticaret böyle yapılmaz ve yapılmamalı.

Boş yorumlara asla aldırış etmeyiniz. Canavar gibi bir ekran kartınız ve canavar gibi bir işlemciniz var. Düşük kalan bir iki parçayı da zamanla indirimlerle çok rahat geliştirebilirsiniz fakat o ekran kartını bu bütçeyle her zaman bulamazsınız. Ram, anakart, soğutucu vs. bunlar çok rahat indirime girer; fakat S tier, A tier bir ekran kartı öyle kolay kolay indirime girmez. Hazır sistemlere olan talep çok arttığı için ekran kartı dışındaki sistem parçalarını ucuza bulmak çok kolaylaştı. Adamlar 900 liraya PCi Express 4 destekli üst segment 1TB hafızalı SSD satıyorlar. Varın siz düşünün.

Biz burada oyun odaklı bilgisayar satın alıyoruz sonuçta. Ekran kartını üst seviye tutmayacağız da ne yapacağız? Kaldı ki aldığınız sistemdeki bileşenlerin çoğu gayet kaliteli ki bunun böyle olduğunu Sosyal’de sözüne itimat edilen çoğu insan da teyit etti. Şu an ben keşke sizin yerinizde olabilsem diyorum açıkçası. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Bol FPS’li günler diliyorum. 😎
Teşekkür ederim. 🙂 Zaten 3070 Ti çok nadir 1-2 sistemde var. Dediğiniz gibi sonradan geliştirilebilir parçalar ama ekran kartını bulmak mümkün olmayabilir. 3060Ti var 3060Ti var hepsi aynı değil. Hem fiyatı yüksek hem Asus dual mini koymuşlar. Kimisinde özelleştirmeler iyi ekran kartı kötü kimisinde ekran kartı iyi özelleştirme yapılmıyor. Tabii ki hala alınabilir 3060Ti sistemler var ama ben bu şekilde bir karar verdim. İtopya'da 20k'ya bile 3060Ti sistem var 😅 Tekrardan teşekkürler. Umarım kısa zamanda siz de sisteminize kavuşursunuz.

Şu an uBlock bile engelliyor siteyi, uzak durun.

Arkadaşlar 2 gün önce site üzerinden 4000TL civarında bir ürün sipariş etmiştim bugün kargoya verilmiş. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bazı arkadaşlar müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor demişler hangi yolla ulaştılar bilmiyorum fakat destek hatlarından aradığımda desteğe birkaç dakika içinde ulaştım. Siparişim gelincede kargo ve ürün paketleme vs. kontrol edip merak edenler için tekrar yorum yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı